Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.
Müzik Haberler Blog

Began - Mabolla Albümü Çıktı

21 Eylül 2004 00:00

Türkiye'de sanat kaygısı çeken ve kendi müziğini yapamayan herkese armağan edilen bu albümde başta new age, ethno techno senfonik akımlara rastlamak mümkün.

Yaklaşık on yıldır Mabolla Café Bar'da müzisyenlik yapan Began Çağlav, on yıllık birikimlerini bir albümde topladı. Geçtiğimiz yıl şubat ayında başlayan kayıtlar Temmuz 2004 tarihinde sona erdi. "Began-Mabolla" adını taşıyan albümün akustik kayıtları Bodrum Alpha Stüdyoları'nda, elektronik altyapısı Muğla Sanat Evi'nde, kayıt eşlemesi de Akgün Müzik Stüdyoları'nda gerçekleşti. Albümün aranjeleri Berhan Çağlav, Ahmet Gönül, Nejat Altınsoy tarafından yapılırken tüm müzikal programlar ve miksaj Osman Akgündüz tarafından yapıldı.

Began Çağlav’ın kendi özkaynaklarıyla gerçekleştirilen albüm, başta İzmir ve İstanbul'da piyasaya sürüldü. Albümde tüm şarkıların beste ve sözleri Began Çağlav’a ait.

Albümde Tek Başıma, Hayatın Neresinde, Seninleyken Özgürüm, Beni Sensiz Bırakma, Belki de, Benden Olmaz, Aşk Bu, Anlaşma, Aşkın Bırakmaz şarkılarının yanında birde Yolculuk adını taşıyan enstrümantal bir parça da bulunuyor.

Began-Mabolla albümü müzik türü olarak alışılmışın dışında bir türü müzikseverlerin beğenisine sunuyor: Akustik ve elektronik altyapılardan oluşan albümde New Age, Ethno Techno, Senfonik Rock gibi türlere rastlamak mümkün. En kısa zamanda yorumlarınızı bekliyoruz. Saygılarımızla...

Began Çağlav

Bilgi ve iletişim Telefonları:
Began Çağlav Mabolla Café&Bar
Recai Güreli Cad. No:29 Muğla
Tel: 0252-2142504
Muğla Sanat Evi
Emirbeyazıt Mah.Hekimbaşı Sok. No:9 Muğla
Tel:0252 - 212 56 43
www.beganmabolla.com
begancaglav@yahoo.com

Yorumlar

Taze haberler