Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Amatör Basçı aranıyor...

• safakonol • 13 Eylül 2017 11:32 • #641959
    Merhaba,

Bir kişi gitar/vokal, bir kişi (ben) bateri olmak üzere İki kişi haftada bir gün mesai sonrası Kadıköy'de 1-2 saat stüdyoda takılıyoruz, yavaş yavaş keyifli bir playlist oluşturmaya çalışıyoruz. Ekibe bir de bas gitar eklenirse çok daha keyif alacağız. Fikir oluşturması açısından şu anki playlistimizi aşağıda paylaşıyorum. Müzik seviyemiz çok ileri değil, özellikle ben henüz bir kaç aydır davul çalıyorum. 30lu yaşların başlarındayız, ancak sizin yaşınızın 20 ya da 50 olması bizim için önemli değil :) Yorucu bir grubun parçası olmadan müzik yapmaktan keyif almak isteyen, yeni başlamış ya da tecrübeli (bu durumda bizim seviyemizi problem etmeyecek) bir bas gitarist arıyoruz.

Şafak Önol

*Playlist:

Radiohead - High & Dry
    Oasis - Don't Look Back In Anger
    Green Day - Basket Case
    Foo Fighters - Best Of You
    Blink 182 - What's My Age Again?
  • TunçBaruönü • 28 Eylül 2017 22:48 • #641969
    merhaba şahsen bende bir tam olarak dediğiniz katagöriye giriyorum henüz 17 yaşındayım ama düşünce olarak fikir olarak olgun olduğumu söyleyebilirim sınav stresini atmak adını sizinle çalabilirim hem kendimi geliştiririm hemde eğlenirim yazdığınız şarkıları çalışıp kısa sürede hazır olurum kocaeli gebze İstanbul sınırında oturuyorum rahatça ulaşabilririm cumartesi akşam ve pazar günleri boşum yazarsanız çok sevinirim ilk gurup deneyimim olur gitar vs tüm ekipmanlarım tamdır