Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

en iyi "en iyi" konusunu kim açar?????

• saglamadam • 17 Mart 2004 18:46 • #431669
    sitede yeteri kadar en iyi şeysi var içinden seçmek kolay olmayabilir ama en unutulmazları bulmak elimizzde......
  • pepperrina • 17 Mart 2004 20:11 • #431675
    en iyi

en iyi rock grubu? (soft-hard, funk rock, pop rock, alternative rock, heavy metal, diğer metal türleri dahil tabii)
  • BassCat • 18 Mart 2004 12:17 • #431679
    en iyi

Evet, kesinlikle... Garaj ile yaşıt sayılabilecek olan "En iyi rock grubu hankısı?" isimli konuyu açan kişi olarak burada bulunmaktan mutluluk duyuyorum...
    Hoş, o konuyu, o zamanlar piyasa yoklaması yapmak için açmıştım :) Ama kesinlikle beklediğimden fazla katılım oldu... Taklitleri bile çıktı aynı topiğin...
  • Nem • 18 Mart 2004 15:19 • #431685
    o malum topik...

Çağları delip geçen, önüne kattığı insan sürüsünü ordan oraya sürükleyen, eğilimleri ortaya çıkaran, toplumun değer yargıları karmaşasını ve sosyal dayanışmayı gözler önüne seren ve çağdaş müzik anlayışına yeni boyutlar kazandıran bi topik oldu o. Tebrik ederim. Ne dedim ben şimdi? :)
  • saglamadam • 18 Mart 2004 17:37 • #431687
    en iyi

dolayısıynan ve şekil itibariynen en iyi en iyi anketinin birincisini basscat olarak şeettirebilirmiyiz??