Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Synthesizer müziği

• Oberheimism • 21 Ocak 2004 15:18 • #537632
    Selam arkadaşlar, yeni üye olduğum bu sitede daha çok gitaristlerin mesajları dikkatimi çekti. Sinti müziği ile ilgilenen var mı? Varsa, çalışmaları var mı ve ne alemde, öğrenmek isterim.
  • Oberheimism • 23 Ocak 2004 09:35 • #537640
    Tamam anlaşıldı, bu müziğe pek itibar eden yok galiba :)
  • j_satriani • 27 Ocak 2004 09:09 • #537645
    Sana Ed Starink i öneririm. O adam harika ve kasedini ilk dinlediğimde ağlamamak için zor tuttum kendimi...www.starink-world.net adamın web sitesi buradan community e gir foruma üye ol derim... Yaptığı tarz elektronik ama club gibi diil tabii:))Film müzikleri falan yapıyor trans bir müziği var...Dinle işte!!
  • DREAM THEATER • 30 Ocak 2004 20:03 • #537651
    TABİKİ JORDAN RUDESS.SYNTHESIZER YANINDA MANYAK PİYANO ÇALAR. DREAM THEATER KLAVYECİSİ.YEMİŞ BİTİRMİŞ....
  • j_satriani • 2 Şubat 2004 11:13 • #537654
    waaaov ed dinleyen bir kişi daha çıktı...Ben de crystalline ilk albümü..Sen de başka albümleri varsa değiş tokuş falan yapalım usta...
    Ha bu arada Vibrasphere i de dinleyin babalar...O technodur biraz ama trans tekno çok değişik bişii...Jordan Rudess ne alaka annamadımda hadi neyse ben de jens johannsonun hastasıyım amma velakin pek synthesizer müzik kategorisine sokamıyorum o adamı...