Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

tween atmak

• ScarFace • 24 Ağustos 2004 12:15 • #539071
    twin basmak

[::K.İ.L.İ.T::]fibonacci çok teşekkür ederim anlatmak istediğim yani kavrama meselesi buydu.Ama telafuz sorunu çekiyorum o kadar.
  • fizban • 30 Ağustos 2004 13:13 • #539193
    [::K.İ.L.İ.T::]killinghand kardeşim sen görmemişin tekisin. sana tek bir örnek söyleyeceğim oda metallica one'ın klibini izle ve lars'ın davuluna dikkat et. göreceksinki iki tane cros var. ayrıca bizzat twin kros görmek istiyorsan ankarada raven stüdyosunda var. bir daha böyle bilip bilmeden konuşup kendini küçük düşürme. adam twin cros'u bilmiyor gelmiş birde twin atmak hakkında yazıyor ya bu kadarmı ... olur
  • __killingHAND_ • 31 Ağustos 2004 09:43 • #539205
    muhalelelele

[::K.İ.L.İ.T::]puaaaa abi çok haklısın sana katılıyorum ben ne bileyimki ben ne anlarım sizin gibi abiler varken kusura bakma tamam mı oldumu? konu hakkında nekadar şey söylesem annamıyacaksınız çünkü kafanız basmıyo pardon kafan basmıyo
    yok ayakları acmak icin çift kros kullan yok twin cross kullan falan filan hep boş muhabbetler twin pedalı olupta çalışmak için çift krosmu bulmak lazım yani twin pedalla çalışılmıyomu? :)
    yani millet şimdi twin pedalla çalışırsa basamazlar ama twin krosla ya da çift krosla çalışırsa basarlar senin veya başkalarınında söylediği şey bu
    artı seni tebrikj ediyorum çok iyi sallıyorsun yok ayakta twin attım yok 25 dakka bastım yok twinle yapamadım double bass ile yaptım yok twin oldum cart curt alakasız şeyler
    birde twin kros un ne olduğunu senden daha İYİ BİLİYORUM yani yaziyi iyice okursan annarsın dalga geçtiğimi
  • fizban • 31 Ağustos 2004 15:42 • #539210
    muhalelelele

[::K.İ.L.İ.T::]anlamıyorsunki. killinghand. twin pedal daha dar olduğundan onda ayğa kalkamazsın. twin crosta ise bacaklarını daha rahat açabildiğinden ayakta twin çekebilirsin. elbette her ikisinde de oldukça iyi bir şekilde twin atarsın koçda dediğim gibi ayakta twin atmak istiyorsan twin kros kullanılırsa iyi olur diyorum. şimdi ne demek istediğimi anladın mı. ayakta-oturarak. sence ayaktayken twin atıyorsan hangisi daha uygun düşer pedalmı kros mu?
  • __killingHAND_ • 31 Ağustos 2004 16:35 • #539214
    herneyse fizban kardeş

[::K.İ.L.İ.T::]ayakta twin atınca ne oluyo :))valla ayakta twin atmak istemiyorum oturarak zor atıyoryum zaten (şakaydı kimse gercek zantetmesın ayakta twin atmayı denemedim denemekte istemem ....deri masrafı bakımından diyorum
    herneyse bu konu hakkında polemik yapıpta birbirimize girmeyelim ok
    dahalla birbirimizi annadığımızı zannetmiyorum
    ozaman ne yapıyoruz...?weriyosun hotmail adresini oradan konuyu ayrıntılı olarak konuşuyoruz tamam mı? bak ekledim bile adresini:)))
  • fizban • 31 Ağustos 2004 19:15 • #539216
    herneyse fizban kardeş

[::K.İ.L.İ.T::]abi profilimde gözüküyor olması lazım istersen bakabilirsin. sonra görüşürüz
  • __killingHAND_ • 31 Ağustos 2004 19:36 • #539217
    herneyse fizban kardeş

[::K.İ.L.İ.T::]ekledım ekledım olm bak ac messencerınjı
  • ermanportnoy • 1 Eylül 2004 19:29 • #539224
    [::K.İ.L.İ.T::]ya bence yeniysen pek kendini twinle pek kasma hemen. çünkü twin basman için bacak kaslarının çok iyi olması gerekir. sana şöyle bi tavsiyede bulunayım: sevdiğin bütün ritmleri hem sağ hem de sol ayağınla tekrarla. böylece iki ayağında gelişir. pozisyonun ise: topuklar havada,bacağını komple kalçadan kaldırcaksın..
  • __killingHAND_ • 1 Eylül 2004 21:27 • #539227
    [::K.İ.L.İ.T::]basit bir örnek dave lombardo nun sitesinde doublekick çalışma egzersizleri mevcut mike portnoyun da sitesinde var
  • baranthalas • 4 Eylül 2004 22:13 • #539253
    [::K.İ.L.İ.T::]twin cross dediğiniz double cross oluyo galiba ?
    bu arada twin pedal ile double cross arasında dağlar kadar fark var..birincisi ton farkı..ikincisi ise sekme farkı..double crossla çok daha rahat ve seri dabadadabada yapabilirsin :)

ulan ben basçıyım biliyorum siz davulcusunuz bilmiyosunuz :D