Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

www.music123.com adresinden alış veris yapan var mı?

• jacko23 • 5 Eylül 2004 16:19 • #539266
    merhaba ben music123 adresinden fender strat gitarın fiyatına baktım 99 dolar shipping 102 dolar alıyorlar gümrükte takılma vergi olayı hakkında bir bilgisi olan varmı bana yardımcı olursa sevinirim.
  • Muddy Bank • 5 Eylül 2004 18:12 • #539269
    ben sana soyliim o gitari turkiyeden al.ben aldim stratimi ordan shipping gumruk felan derken turkiye fiyatinin iki katina geldi.evet gumrukte de takiliyo
  • Ritm_Nektarı • 6 Eylül 2004 00:11 • #539275
    nasıl abi şu siteden hayrına gerçekten alışveriş yapan var mı ya . . .

iki katına geldi diyosun ben adamlarla yazıştım shi. olayı 130 dolar aşağı yukarı çıkıyo tam fiyat alışta ve bana 10-12 iş günü içinde teslim oluncağı söylendi . . ayrıca bu site amazon.com dada yayınlanıyo güvenilir gibi . aklımdakiler bunlar .

şurayada bakın derim www.bonus.com.tr/duwi amazon vs vs . tüm yabancı alışveriş sitelerine giriyosunuz garanti bank kapsamında ayrıca anında tl fiyat veriliyo ürün için . . .
  • NorMALE • 6 Eylül 2004 14:35 • #539282
    arkadaşlar en babası ordan gelen birine sp etmek.öbür türlü çeşitli rivayetler var .gümrüğe takılanı var takılmayanı var,sonra astarı pahalıya gelebiliyor...
  • Dragonchaser • 7 Eylül 2004 00:55 • #539293
    Gümrüğe takılır, hadi vergisini ödedin birde UPS'in 50$'lık hizmet bedeli var, ondan önce de noterden vekalet vs. var. Yani var da var, Türkiye'den almak daha mantıklı kısaca. En azından senin istediğin gitarı. Tabii 2000$'lık Gibson LP'yi 800$'a bulursan onu al. Her halükarda daha ucuza gelir o kesin...