Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Doküman da Paylaşalım

• JacoPastorius • 29 Temmuz 2002 20:40 • #559361
    Arkadaşlar elimde Jazz müzikle ilgili doküman bulunmakta.Benimle elindekileri paylaşabilecek bir kaç arkadaş çıksın diyorum elimizdeki albümleri felan ne varsa çoğaltalım işte ve paylaşalım neşeli bir gün olsun o gün ikimiz içinde neyse ben gidip manicdepresif ilacımı almam lazım şimdi ilgi ve alakanıza teşekkür eder böyle bir bölüm yaptıkları için garaj kurucularına bir şey bulamadım onlarada teşekkür ederim.
  • fusion • 16 Ocak 2003 22:53 • #559373
    Paylaşalım hoca ne varsa yoksa

abicim mail atarsaniz [email protected] a size listemi gonderirim takas yapalim her turlu.
  • kdakan • 1 Haziran 2003 09:11 • #559384
    Bende de birkaç kitap ve tonla mp3 var. Paylaşmak isteyenler için [email protected]
  • kdakan • 1 Haziran 2003 09:14 • #559385
    Aslında en iyi kaynak sanıyorum üniversite kütüphaneleri mesela İTÜ Maçka'daki Müzik kitaplığında çok yeni ve zengin bir arşiv var. O kadar olmasa da İstiklal'deki Borusan Müzik Kitaplığı da baya iyi bu konuda.
  • baris k • 28 Ağustos 2003 01:02 • #559397
    slm şehir ne ?
    Bende de war bu tür şeyler takas yapabiliriz.
  • Tolga • 2 Ocak 2004 03:06 • #559409
    slm, sende jaco nun fln egitim cd leri warmıs bu goruntulu hemde sesli cd lere karsılık sana stuart hamm albumlerinden weya egitim cdsinden kopyalayabilirim ayrıca bikac metod da war(bass icin).flea warsa ondanda:)
    ben ist deyim cewap yazarsan sewinirim
    Tolga