Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

cort x-2 ve x-6

• bluesoul • 15 Haziran 2004 15:08 • #559564
    arkadaşlar cort marka elektrik gitarın x-2 veya x-6 modelleri hakkında bilgisi olan veyahut çalan varmı..Yorum yazabilirlersen sevinirim.almayı düşünüyorum da
  • bluesoul • 15 Haziran 2004 16:07 • #559565
    yaa bir şey daha var...şöyle 10-15 watt reverbli bir anfi almak ta istiyorum..ama anfiye çok para vermek istemiyorum...bana ne önerirsini arkadaşlarrr..yardımlarınızı bekliyorum acilen
  • bluesoul • 16 Haziran 2004 11:51 • #559566
    ya aslında ben arkadaşıma alıcam gitarı..o daha yeni başlıyor..hatta bilmiyor çalmayı..ama azimli baya istiyor arkadaşşş..
    bende aslem cort'un m200 modeli var...4 ay oldu alalı...çok ta memnunum...daha çok gibson tonu var...ritmde pek iyi değil..ama soloda tam benim istediğim tonlara sahip...ayrıca laney mdx15w anfi var bende..üstünde bikaç tane pedal var..chourus,delay,flange,octave...tabii ki ayakla değiştiremiyosun bunları ama evde çalarken eğlenceli oluyor...
    evet bende baktım x-2 ve x6 nın özelliklerine tam dediğin gibi..aralarında yaklaşık 70 dolar fark var..bence de x-2 modelini alsın arkadaşım...anfi olarak ta reverb ü olan daha ucuz ama iş görecek bir anfi var mı..yoksa ikinci el mi alsak..ikinci el alsak bozuk çıkma ihtimali varmıdır(bu anlamda anlamıyorum da elektronikten)
    teşekkürler ilgine
  • bluesoul • 21 Haziran 2004 14:18 • #559579
    arkadaşlar ilginize teşekkürler..
    laney 15w efektli amfi ve cort x-6yı toplam 470 usd'ye almış bulunmaktayım..vatana millete hayırlı olsun