Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

gitar method kitabı

• karete • 5 Ekim 2004 04:25 • #559924
    her kitap aynı bide fazla pahalı olmuyolar kadıkoyde 2 ci el bulabilirsin baya bulursun hemde
  • stoney • 11 Ekim 2004 19:28 • #559947
    genel anlamda verilen metodlar arasinda cok guzel isimler var fakat bence Leavit in Modern metod serisinin, muzik hocasiyla calisilmasi gereken gereken kitaplar oldugunu dusunuyorum. keza arenas serisi de ayni sekilde. Ayrica ikisi cok farkli disiplinler hele stetina apayri. Metal calacak birinin ,W.Leavit ya da Arenas la ne isi olur onu bilmem ama ben de farkli ve yeni sayilacak bir sey onereyim sana Bora Uslusoy - Gitar Metodu. Yaninda mp3 cd si ile gelen kitap nota bilgisi zayif ya da olmayanlara cok yardimci. Berrak ve kolay anlasilir bir kitap ozellikle teknik gelistirmek icin isin ozunu veren begendigim bir kitap web de arastirmani tavsiye ederim
  • NorMALE • 17 Ekim 2004 00:46 • #559961
    Mesut Uğurel(zaga nın gitaristi)G.I.T mezunu .Y.başlayanlar ve orta seviye için kitapları var oldukça anlaşılır. Ayrıca Speed Mechanics in eline yeni gitar alan bi adamla ne alakası var çözemedim.adamı soğutmaya mı çalışıyorsunuz.
  • stranger_sws • 17 Ekim 2004 01:07 • #559962
    troy stenitanın "speed mechanics for lead guitar" adlı kitabını ve cd sini buldum ve aldım...adam az çok temelden başlamış gibi gözüküyor...ama henüz elektro gitar alamadığım için bekletiyorum...elektro gitar tavsiyelerinizi de ensstrumanlar bölümündeki tavsiyeleriniz başlıklı yere yazarsanız sevinirim ...yardımlar için sağolun arkadaşlar...