Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

esp b50, cort gb 34A,

• need_a_cure • 19 Eylül 2004 21:02 • #559878
    yaw millet ya 4 telli bass'a ihtiyaç duyduk şimdide.. yaklaşık fiyatlar aynı ikisie indonesia!!! hankisini alsak acaba dedim birde size sorayım dedim.. cort aktif fishman mhitymight donanıma sahip esp de kendi firmasının sarma manyetikleri var hangisi daha güvenilir acep?? esp yeni yeni ısınmaya başladığım bi marka hemen ısınayım mı acep?
  • Ritm_Nektarı • 20 Eylül 2004 03:29 • #559879
    Bence Esp Ama dikkat aşırı ısınım Yakıcı Olabilir .

Esp Derim ...

Ama Daha İşin Erbabı Olan vardır herhal o sölesin .
  • Alassai • 24 Eylül 2004 08:38 • #559895
    erbab değilim ama cort'lari hic sevemedim. ne gitarlari ne baslari. ESP sanki daha guvenilir gibi.
  • mazanni • 25 Eylül 2004 18:51 • #559899
    cort aktif fishman mhitymight donanıma sahip dediğin gitarı sana tavsiye edebilirim. ama iyi/orta derecede bir bass ampli ile kullanırsan çok daha hoşuna gidecektir. burdan bir arkadaşa aldık Cort B5 tonları gayet hoş üstelik direkt mixere giriş yapıyor. ve de mixerin hali harap. gerisini sen düşün artık. ben de kendim cort kullanıyorum iki tane de bende var ikisinden de memnunum. ama istersen iki bass modelini de al aynı amplide dene saatlerce çal bak her tarafını iyice incele ondan sonra karar ver. gitar öyle başkalarının demesiyle alınmaz.
  • need_a_cure • 27 Eylül 2004 18:59 • #559907
    tonları çok benziyor birbirine açıkçası bende o yüzden karasız kaldım yaa nese bakacaz bi çaresine :o)