Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Ankarada müzik mağazaları nerede var arkadaşlar?

• Toneless_Black • 27 Eylül 2004 16:55 • #559906
    mümkünse geçerli adresler olsun arkadaşlar dağıtımını yaptıkları markalar da lazım...
    Şimdiden teşekkürler.
  • aykuth • 28 Eylül 2004 17:16 • #559908
    ankara kolonisinde bir şeyler yazmıştım zamanında. Basçı ve arkadaşları kolonisinde de. Hatta üşenmezsen enstrüman forumunda da bulabilirsin yazdıklarımı. Geriye doğru gidip gayri resmi ilmek: Bas üzerine'yi bulmalısın.
  • bluestar • 29 Eylül 2004 13:54 • #559909
    ankara da bildiğim bir yer var kolej de Başkent Müzik evi tabi gitar ve diğer müzik aletleri almak için...
  • Selchuk • 5 Ekim 2004 18:27 • #559926
    Kıvılcım Müzik var.. Adamlar 3 dükkan yanyana, her dükkan ayrı tarz satıyo.. Yüksel caddesinde, Mimar Kemal Lisesi'nin karşısındaki sokak..
  • aldirakli • 8 Ekim 2004 17:10 • #559935
    Sevgili arkadaşım Ankara'da en mantıklı music shop ülke alan pasajındaki Do-Re-Mi müzik evidir. Cort Gitar satıyorlar Ampteq anfiler falan var. Hemen karşı binada Bacınoğlu Music Shop var ama orası çok kazık... Do-Re-Mi ye devam.. Cort'un kendi sitesinde g-210 elektro gitarın fiyatı 219.50$ fakat ben yanlızca 175$'a aldım. Ampteq'in anfileri de oldukça güzel hatta mükemmel overdrive yapıyo diyebilirim...
  • fizban • 8 Ekim 2004 17:25 • #559936
    meşrutiyat caddesinde otel ayma diye bir otel var onun hemen yanındaki sokakta baştan sona müzik dükkanları bulunuyor. zuhal müzik orada örneğin. yalnız zuhal müzik hem biraz pahalıdır hemde cimridir. sokağın sonunda mikado var. orası oldukça iyidir. ardından biraz aşağıda a.s.s. müzik var. orasının güzel olup olmadığını sana bırakıyorum. va zaten başlı başına bir kıvılcım var. ki ankaranın en iyisidir diyebilirim. zaten 4 ayrı bina. bir sokağa yayılmışlar. ilk başda anadolu ensturmanları (saz ud...) daha sonra batı ensturmanları işte gitar piyano bateri falan ardından teknik servis ışık ve ses sistemleri ve ardından müzik kursu. sana şunu söyleyebilirim ki orada her şeyi bulabilirsin. zaten bu arada bu her kese kıvılcıma ibanez seri geldi (aslında baya bi oldu geleli ama neyse artık) isteyen gitsin görsün. onun dışında planet var. kıvılcımın biraz yukarısında. orada kime sorsan gösterir zaten. orası aynı zamanda stüdyo. bu arada meşrutiyetten olgunlara doğru giden sokakta armoni müzik evi var. ama sana bir şey söyleyim armoniden pek bir şey almam. ya zaten karanfil ve civarında sürüsüne bereket müzik evi var orada gördüğün rockçı adamlar hatta rockçı olamyanlarda bilir oradaki müzik evlerini.