Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Converse all star

• Ghost_of_you • 12 Haziran 2006 20:56 • #562515
    ya milletin ne giydiinden sanane kardişim..sen giyyosan giy giymiosan da giyme..insanları bi ayakkabı yüzünden özenti diye yargılayamassın..sonuçta bn de converse giyyorum ama bunu başkaları görsün de hawam olsun diye giymiyorum..rahatım converselerle...başka da ayakkabı giymem...ama istersen sana da bi tane kırmısı rugan aliim zuahahaha kırmısı rugan sevmessen de kaferengi sifri burun kösele aliim zuauhauhauaahaha
  • pUnKeR • 12 Haziran 2006 23:30 • #562516
    ya conversi seven giysin sevmeyen giymesin. her isteyende giyer,konvers dediğiniz pankçı metalci ayakkabısı değilya..giyince kuul olduğunu düşünüosa sizene..
  • fingolfin • 16 Haziran 2006 18:31 • #562538
    vay beee neymiş bu converse kaos yarattı, ilginç bir durum ne diyim...
  • sxty • 23 Haziran 2006 18:02 • #562557
    chuck taylor abimizi yattığı yerden ettiniz be...adam bilese conwerse diye bi marka bile üretmezdi...
  • şeytanınHatunu • 24 Haziran 2006 11:53 • #562558
    hadi ya onun zamanında da bu kadar tutmuş mu onu biliyo musun?
  • sxty • 28 Haziran 2006 16:26 • #562575
    ben bilmiyorum oda bilse yapmazdı zaten demiştim..anlamamışsın...geğikti ciddiye alınmış be.
  • nazmiyyeaah • 28 Haziran 2006 18:21 • #562576
    Converse all star and all to her life

ya onu bunu geçin de her sabah gördüğüm bi manzara var onu söyleyeyim size ben:

işe giderken bir hatun görüyorum, üstüne ne giyerse giysin illaki ayağında kırmızı converseleri var teyzemin. teyze diyorum çünkü yaş 40küsur kesinlikle ve abartmıyorum. bazen spor giyiniyo bazen mini etek-ceket ama kırmızılar illa ayağında ve baya uzun bir mesafe yürüyor. işe gidince de çantasında taşıdğı giysisine uygun pabuçları çıkarıp giyiyor.

ben de yaşlanınca o teyze gibi olcam. teyze demek de yakışmıyo hatuna ama:))
  • ibanetze • 28 Haziran 2006 18:44 • #562577
    ulem ali,korkuyorum senden bazen :)
  • isme gerek yok • 2 Temmuz 2006 19:35 • #562589

yani sizde converseyi baya ezik yaptınız:((

benim nerde baksanız 20 tane converse ayakkabım olmuştur!!sizin gibiler (herkes için geçirli değil) özentilik diye düşünüyor diye çoğu kendim boya alıp boyamıştım sonra okula bi gittim herkes boyamış ondan sonra özentiliğin ne olduğunu anladım:((ama yani her convers giyen özenti değildir bu bir zevktir
    ve convers iki tane bez parçasından oluştuğunu düşünüyorsanız size diyecek birşeyim yok ama

ZEVKLER VE RENKLER TARTIŞILAMAZ....

MADDEST_ANGEL
  • BassPunQ • 2 Temmuz 2006 23:44 • #562590

abicim bu tartışmayı amarikadaki merkeze bi gönderelim de adamlar emellerine ne kadar ulaşmışlar anlasınlar.o ayakkabıları ben de giyiyorum hatta bende de tutku derecesinde ama rahat olduğu için,kendimi iyi hissettiğim için giyiyorum.yok amerikan emperyalizmiymiş falan ben anlamam kardeşim,adam kaliteli yapiosa giyerim,gidip çakmasını alıp bi hafta giyeceğime orjinalini alıp 1 sene giyerim.

ha birde şu özentilik muhabbeti ben giymeye başladığımda millet benimle dalga geçerdi şimdi hepsinin ayağında var.özentilik midir değil midir orası da ne beni nede sizi bağlar,herkes kendi hayatını yaşiyo ne de olsa.

bu arada annem de babam da 20 sene önce o ayakkabılaı giyiomuş.şuan evde hatıra die sakliyolar.tutku böyle olur herhalde?