Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Sitenin eksikleri sizce neler ve neler yapılması gerekir?

• xlcool • 3 Mart 2004 12:59 • #564685
    sitedei eksikler ve sitenin gelişmesi için neler yapılabilir br nevi bize ulaşın bölümünü burda daha rahat paylşırız diye düşünüyorum
  • GaRaJ Bekçisi • 29 Mart 2004 22:46 • #564698
    Selamlar,

mp3'ün siteye yapacağı katkının tabii ki farkındayız, fakat bu internette ticari işlerin, ticari hak sahiplerinin izinlerinin dışında paylaşılması konusunu kafamızda tam da netleştirebilmiş değiliz. Siteye katkı yapmak için bazı işlere emek vermiş kişilerin bu emeklerini çalmak çok etik gelmiyor.

Diyeceksin ki "mp3 dinlemiyor musun kardeşim? Boşuna tatava yapma!". Bu çok ta aynı kefede değerlendirlecek bir olay değil. Bizim GRJ'da mp3 yayınlayıp bu şekilde ilgi elde edip, fayda kazanmamız, tam anlamıyla hırsızlık oluyor gibi. En başta müzisyenleri amaçlayan bir oluşum olarak, onların genel amaçlarını baltalayacak bir şeyler yapmak çok ta mantıklı görünmüyor.

Sitenin içeriğine bir şekilde ses kayıtlarını eklemek yapılacaklar arasında. Fakat bunun her zaman üreticilerinin izniyle gerçekleşmesi gerekecek. Çözülmesi gereken bazı şeyler var bu konuda. Yakında gerçekleşecek... Heyecan buyurmayınız :D
  • yuce79 • 29 Mart 2004 23:54 • #564701
    bence istanbul dışındaki diger illerle ilgili haberlere konserlere etkinliklere biraz daha önem verilmeli.ben ankarada oturuyorum fakat ankara daki etkinliklerin hepsini sitenizde göremiyorum.örnek vermek gerekirse 31 mart çarşamba günü eski limon barda mor ve ötesinin konseri var.ben bununla ilgili bir habere rastlamadım[tabi bakar kör değilsem.varda göremediysem özür:)]
  • GaRaJ Bekçisi • 30 Mart 2004 00:51 • #564702
    Özre gerek yoktur... bahsettiğiniz etkinlik sitede yer almıyor. Ama takdir edersiniz ki herşeye bizim yetişmemiz biraz zor oluyor. Ziyaretçilerimizden bildiklerini her bölümdeki interaktivite özellikleriyle paylaşmalarını beklediğimizi her fırsatta duyuruyoruz.

İlgilendiğinizi haberleri bu şekilde bize ulaştırırsanız çok seviniriz. Gerekli detaylarıyla girilmiş her haberi yayınladığımızdan şüpheniz olmasın...

görüşmek üzere