Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Profildeki videolar

• DrumBanger • 2 Haziran 2007 21:56 • #586627
    .
  • aldieb • 2 Haziran 2007 22:09 • #586628
    ufff.insanlar ne boş şeylere takılıyor.görünmesi çok mu önemli?
  • DrumBanger • 2 Haziran 2007 22:11 • #586629
    .
  • aldieb • 2 Haziran 2007 22:14 • #586631
    e o zaman sorma canım benim forumlarda.bekçiye söyle böyle bir hatanız var bak açığınızı yakaladım diye olsun bitsin.sen de mutlu ol onlarda rezil olsun oldu mu?
  • DrumBanger • 2 Haziran 2007 22:16 • #586632
    Haklı olabilirsin foruma açmama konusunda fakat amaç rezil etmek falan da değildi hani . Neyse teşekkürler .
  • cthulhu • 2 Haziran 2007 22:17 • #586633
    garajla ılgılı teklıf ıstek vesaire bolumu burası bellıkı bı aksaklık var arkadas kendı goruslerını dıle getırmıs elestırılecek bır sey yok bunda
  • aldieb • 2 Haziran 2007 22:22 • #586634
    aman zaten sen karışmasan şaşarım.iyi de kardeşim bu özel bir istek. ha ne olur garajın bir sayfası açılmaz misal şu reklam zımbırtıları kapatır sayfayı boylu boyunca, gelir adam yazar, en doğal hakkıdır da.ya da adam garajın bir bölümüyle ilgili bir öneri de bulunur ya da yeni bir bölüm ister gelir miiletin fikrini alır. bu tür şeyler için başlık kirliliği yapmanın lüzumu yoktur bence.güzel ülkemin pratik insanları daha lüzumlu olun.
  • cthulhu • 2 Haziran 2007 22:25 • #586635
    Garaj ın ıyılıgını dusunur olmussun bakıyorumda.Forumların amacı ne ozel ıstek degılkı bekcının gozunden kacan ya da en basıtınden turkceye bu kadar onem veren bır sıte ıse garaj vıdeolar yerıne ekledıgı vıdeo yazssın demekte ne var anlamıyorum dırek asagılama moduna gırıyorsunuz.Bır alttakı topık dahamı ıyı neden donduruldun dıye sormus elemanın bırı en azından bu garaj da kı bır aksaklıgı ya da gozden kacan bır bolumu duzeltmek ıcın yazılmıs mesaj ya da bana oyle geldı herneyse
  • Soulforger • 2 Haziran 2007 22:39 • #586636
    Senin hayır konuştuğunu duymadım ben hiç. Genelde insanlara laf sokuyorsun. Bak bunu eleştiri olarak al sadece , kötü bir niyetim yok. Ne kadar dikkat edersin veya sallarsın benim dediğimi bilmem , ama gerçekten hoş gözükmüyor.
  • Aria GalaCtiCa • 2 Haziran 2007 23:16 • #586637
    Bir kere de biz senin fikir sahibini değil de fikri eleştirdiğini görsek ha? Saldırgan tavırlar sergilemeden insanlara "arkadaşım şu şu şu hareketlerin yanlış" desen. İnsanları terslemeden de hatalarını bildirsen? Yazarken yazdıklarını iğnelerden arındırıp fikirlerini ve argümanlarını sunsan sadece?