Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Eskilerden Kim Kaldı?

• linde_ • 13 Ağustos 2018 13:31 • #642051
    Burası bana ergenliğimi hatırlatıyor. 17 yaşında kaydolduğum forum, anket altlarında kıran kırana kavga ettiğim günleri. O zamanlar dolup taşıyordu burası. Aktifti bayağı, sıkılmıyordun nedense. Çokça da arkadaş edinmiştim. Hepsi terketmiş garajı. Onlardan sadece geriye 3000 tane mesaj kalmış. Bu sönüklükte eski mesajlarımı okuyorum arasıra girip. Var mı eskilerden biri?
  • bukimyahu • 27 Ağustos 2018 11:33 • #642053
    Ben 2005-2006 yıllarında baya aktiftim adım Nuri bilen bilir :)
  • swat_slayer • 21 Kasım 2018 18:02 • #642076
    2004 te üye oldum bugün bir bakayım dedim hala yaşıyor mu diye, yaşıyormuş. İnsan siteyi bir refactor eder hala bıraktığım günkü web teknolojilerini kullanıyor.
  • muse-ic • 27 Kasım 2018 23:10 • #642077
    Aynı durumu yaşayanlardanim,ve güzel bir his verdi nostaljik vs:) 2005'ti kayit olduğum zaman. Ve buradan hayatımın gidişatını değiştiren müzisyenlerle tanıştım,sahne ala ala artık profesyonel bir müzisyen oldum! :) Yine bakıyorum güzel işler ve kişiler için:)
  • Hannibal • 10 Nisan 2019 00:16 • #642117
    Eskiler hala burada, sadece bazılarımız biraz sessiz. Yaşlandık tabi. :)
  • LokiAnimus • 24 Mayıs 2019 12:04 • #642124
    2006 2007 yıllarında ben de garaj a katılmıştım, epey aktifti evet. Dünya kadar müzikle uğraşan insana ulaşırdık, birçok konuyu konuşurduk, sonra konuşmalar msn e falan taşıp devam ederdi. Ve kitle de belliydi, rock metal müzik dışında çok da başka müzik dalları açıkçası yoktu, ya da o kadar göze çarpmazdı. Ben heavy metal - rock müzikle uğraşan ve tekrardan grup kurmaya çalışan bir gitarist olarak şu günlerde müzisyen bulmak bir yana metal rock müzikle uğraşan kişi bulmakta zorlanıyorum,

Biraz kullanım konusunda düşüş var garaj ı, sitenin formu altyapısı gibi konularda belki bir revizyon yapmak yeniden canlandırmak, yapıcı olur. Çünkü müzisyenleri bir araya getiren başka alternatif günümüzde dahi hala yok.
  • AKLAZARAR_MELİ • 24 Mayıs 2019 15:34 • #642125
    mesajı gordum ben de bir maziye döndüm 2003 yılında kayıt olmuştum ben de o zamanlar 1 gun bıle surmuyordu muzisyen bulmak ama şimdi sektör de pop muzik aktif olduğu için rock ve metal grupları şuan birşey yapmıyor durum çok kötü keşke eskiye dönüş yapabilsek.
  • OyuncakDunya • 10 Aralık 2019 17:48 • #642152
    2007'de kayıt olmuşum. baya müzisyen insanla tanışma fırsatım oldu garaj sayesinde birkaçıyla birlikte müzik yaptık. hala ara sıra açıp giriyorum ilanlara bakıyorum genşşler neler yapıyo göz atıyorum :)
  • Ktulu • 23 Şubat 2020 19:29 • #642159
    Beni de bilen bilir. Garajın parladığı ve düşüşe geçtiği dönemler hep bizim tayfa sayesinde (veya yüzünden) oldu :) Bekçi hala bize iyi üfürüyordur :) Eski tayfa halen bazen görüşüyoruz. En son Mayhem konserinde ortalığı dağıttık. Buraya geldiğimde 20'lerimin başındaydım, şimdiyse 37 yaşında, 6 üniversite okumuş bir akademisyenim ama kafalar hala aynı. Hayatımızın en güzel dönemleriymiş. Keşke hala aynı ortama sahip olabilsek... Herkese selamlar.
  • purgatorywitch • 3 Mart 2020 15:03 • #642160
    İnternette bir şey ararken tesadüfen denk geldim siteye, hey gidi günler, ne aradığımı da unuttum eski mesajlara vs dalınca. Ne eğlenmişim zamanında buralarda. Tabii çoğu insanın hesabı silinmiş vs. Güzel günlerdi.