GaRaJ > Stüdyolar > Studio Drum & Bass
Stüdyo Bir Alışkanlıktır...
Studio drum&bass... Prova, Kayıt, Eğitim, Dublaj, Jingle...
Studio Drum&Bass Dersler
Davul, Bas Gitar, Perküsyon, Piyano, Gitar Ders programları için aramanız yeterli.
0212 249 48 15
Keyifli Provanın Adresi...
Yenilenen altyapısıyla provalar daha da keyifli...

Studio Drum & Bass

Duyuru - Studio Drum&Bass

0212 249 48 15

Tanıtım

Studio Drum & Bass, 2000 yılından beri Beyoğlu Çinili Han'ın 4. katında, kaliteli ekipmanlar, ideal akustik ve eşsiz Haliç manzaralı stüdyolarıyla keyifli provanın yıllardır değişmeyen adresi olmuştur. Yurtiçi ve yurtdışından, amatör ve profesyonel birçok gruba provalarında ev sahipliği yapmaktadır.

Üç adet tam ekipmanlı stüdyonun yanı sıra iki adet davulun bulunduğu davul eğitim stüdyosu ile davul ve piyanonun bulunduğu bir etüd odası bulunmaktadır; Rock Suite (34 m2), Jazz Suite (32 m2), Pop Suite (28 m2), Drum Suite (22 m2), Eğitim Stüdyosu (15 m2).

2015 yazında yapılan tadilatlarla prova stüdyolarına iki adet de kayıt stüdyosu eklenmiştir, Recording Suite (24m2) ve Control Room (16m2). Profesyonel akustik tasarım ve ekipmanlara sahip kayıt bölümünde albüm kayıtlarından dublaja, reklam ve film müziği prodüksiyonlarından foley kayıtlarına kadar tüm müzik prodüksiyonları, Aybars Gülümser tarafından titizlikle yapılabilmektedir.

Studio Drum & Bass, prova-kayıt stüdyosu olmasının yanında, başlangıç ve ileri düzey bas gitar, davul, elektrik gitar, şan, piyano ve perküsyon eğitiminin verildiği bir eğitim stüdyosudur. Eğitmen kadrosu, davul-Ata Erdem Şimşek, bas ve elektrik gitar-Gökhan Ölke, perküsyon-Burhan Hasdemir, şan ve piyano-Mamed Cafarov'dan oluşmaktadır.

Studio Drum & Bass, Aralık 2013'ten itibaren "Açık Prova" adlı mini konser-buluşma etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır. Rock Suite'in 15 kişilik oturma ve sahne düzenine dönüştürülmesiyle düzenlenen Açık Provalar, grupların isteğine bağlı olarak dışarıya açık ya da kapalı olarak yapılmaktadır. Bu etkinliklerde yiyecek ve içecek servisi bulunmasa da konuklar kendi içeceklerini getirebilirler.

Düzenli olarak bakımı yapılan teknik ekipman ve enstrümanları ile her zaman düzenli ve temiz olan prova odalarıyla Studio Drum&Bass, 2016 başında yenilenen elektrik sistemi ve düzenlenen akustik yapısıyla daha da kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor…

Sakin ve Galata manzaralı dinlenme salonunda her zaman açık büfe olarak çay/kahve ikramı bulunmaktadır…

Referanslar:
Levent Yüksel - Sıla - Can Bonomo - Funda Arar - Kalben - YÖKŞ - Sami - Laterna - Onnik ve Ara Dinkjian - Arto Tunçboyacıyan - Azam Ali/Niyaz - Birol Topaloğlu - Gökhan Türkmen - Sıfır Kilometre - Ezgi Aktan - Aynur Doğan - Javier Limon - Ayşe Tütüncü - Emre Karabulut - Cümbüş Cemaat - Ayşenur Kolivar - Kedi - Aydilge - Serkan Çağrı Rumeli Band - Digitürk Çalışanları - Vivident Orkestrası - T Band - Vova - Art İstanbul - Kara Düzen- Hale Caneroğlu - Cenk Sökmen - Melis sökmen - Grup Kedi - Fish&Chips - Gobo - Loca Luna - Laika - Meluses - Murat Çelik - Geeva Flava - Frapan - Opal - Yerli Yurtsuz - Cafe Aman İstanbul - Goethe Institute Grupları

Fiyat

Rock Suite (34m2): 50 TL/saat
Jazz Suite (32m2): 50 TL/saat
Pop Suite (28m2): 40 TL/saat
Drum Suite (22m2): 35 TL/saat
Prova Kayıt: +10TL/saat (mobil ses kartı Zoom H4n ile)
Tek enstrüman prova: 30 TL/saat
Kanal Kayıt: 120 TL/saat - 900 TL/gün (max 10 saat)
Telefon
05364133843 - 02122494815

Yetkili GaRaJ üyesi
StudioDrumBass

Son güncelleme
3 Eylül 2018

Duyuru listesi