Ogün Sanlısoy yepyeni">
Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.
Müzik Haberler Blog

Yeni Albüm :: Ogün Sanlısoy - Üç

22 Mart 2006 00:00

Uzun yıllardır besteci - söz yazarı kimliğinin yanısıra kendine özgü vokali ve başarılı yorumuyla sahnelerde olan Ogün Sanlısoy yepyeni şarkılarını müzikseverlerle paylaşmaya hazırlanıyor.

Sanatçının "Korkma"(1999) ve "O Gün" (2004) isimli albümlerinin ardından üçüncü solo albümü olan “Üǔ, Pentagram döneminde de beraber çalışan üç müzisyen Ogün Sanlısoy, Tarkan Gözübüyük ve Metin Türkcan’ı yeniden bir araya getirmesiyle de özel bir anlam taşıyor.

Tüm beste ve sözlerin Ogün Sanlısoy’a ait olduğu albüm yepyeni 11 şarkıdan oluşuyor. “Üǔün prodüktörü, müzikal başarısı tartışmasız bir isim: Tarkan Gözübüyük.

Albümün sürprizleri ise konuk vokaller ! Şebnem Ferah ve Aylin Aslım birer şarkıda Ogün Sanlısoy’a eşlik ederek albüme keyif katıyorlar. Geri vokallerde karşımıza çıkan diğer isimler arasında Kerem Özyeğen (Mor ve Ötesi) ve Ozan Tügen de bulunuyor.

Bilmece

“Üǔün çıkış şarkısı “Bilmece”. Tüm radyolara bu hafta gönderilen “Bilmece”ye Gürcan Keltek tarafından çekilen çarpıcı video klip de bir kaç gün içinde tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak.

Albüm önce dijital olarak satışa çıkıyor !

SONY BMG tarafından piyasaya sunulacak olan “Üǔ, öncelikle dijital olarak satışa sürülüyor. Müzikseverler, 18 Mart 2006 tarihinden itibaren isterlerse albümdeki şarkıları tek tek, isterlerse de albümün tamamını internet üzerinden satın alabilecekler. 28 Mart’ta ise “Üǔ, CD ve kaset olarak müzik mağazalarında yerini alacak.

Yorumlar

Taze haberler