Doğan Duru, Türkiye'de ilk defa Rock on Broadway müzikalinde sahne alıyor. Bugüne kadar 3">
Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.
Müzik Haberler Blog

Doğan Duru Türkiye'de İlk Defa Müzikalde Sahne Alıyor

31 Temmuz 2008 00:00

Alternatif müziğin başarılı guruplarından Redd'in solisti Doğan Duru, Türkiye'de ilk defa Rock on Broadway müzikalinde sahne alıyor.

Bugüne kadar 3 albüm yayınlayan Redd gurubunun vokalisti Doğan Duru, bu yıl 2. defa sahnelenen Rock on Broadway müzikalinin tek erkek rock starı olmanın heyecanını yaşıyor.

Süpervizörlüğünü Işıl Kasapoğlu, müzik direktörlüğünü Sabri Tuluğ Tırpan'ın yaptığı Rock on Broadway müzikali 14 Ağustos'ta Avea ve Hitt Prodüksiyon ortaklığıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde seyirci ile buluşuyor.

Bu yıl müzikalde ayrıca, Pamela, Burak Kut, Irmak Ünal, Fadik Sevin Atasoy, Meyra ve misafir sanatçı olarak Hande Yener yer alıyor.

Jesus Christ Superstar'dan Judas rolünü seslendirecek olan Doğan Duru solo olarak "Heaven On Their Minds"ı seslendirirken Meyra ile "Everything Is Allright"a düet yapıyor.

Pink Floyd'un The Wall'dan "Hey You", "Another Brick in the Wall", "Comfortably Numb", "Run Like Hell" ve "Stop" parçalarını yorumlayan sanatçı, son olarak Queen'in We Will Rock You müzikalinden "We Are the Champions"ı seslendirecek.

Kaynak: rollingstone.com.tr

Yorumlar

Taze haberler