Pop-Core Zaman: Her cuma - 22:00 Mekan: JazzStop - Taksim - İstanbul Bilet: JazzStop popcoreband@gmail.com Pop-Core, 2008 Nisan'da İstanbul'da kuruldu.">
Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.
Müzik Haberler Blog

Pop-Core @ JazzStop - Taksim - İstanbul

2 Temmuz 2009 00:00
Sahnede: Pop-Core
Zaman: Her cuma - 22:00
Mekan: JazzStop - Taksim - İstanbul
Bilet: JazzStop
popcoreband@gmail.com

Pop-Core, 2008 Nisan'da İstanbul'da kuruldu. Pop, Pop-Rock,Funk ve R&B tarzı parçalardan oluşturduğu repertuarını icra eden grubun amacı izleyenleri eğlendirmekten başka bir şey değil. Repertuarında çeşitli dönemlerden popüler şarkılara yer veren grup, bu şarkıları Pop-Core tarzında yorumluyor.

Baştan beri her şarkıya kendi yorumunu katmakta ustalaşan Pop-Core, şarkılarının bir çoğunu 2 veya 3 ses olmak üzere çok sesli vokallerle seslendiriyor. Elbette 3 vokalin müziğe kattığı zenginlik ve keyif tartışılmaz.

Pop-Core, Mayıs 2008'den 2009'un Temmuz ayına kadar düzenli olarak Taksim Ekşi Limon'da Cumartesi günü programlarına devam etti. Haziran 2008'de Ekşi Limon'daki performansıyla "NR-1" ekranlarında da yer aldı. 29 Mayıs 2009 günü de Işık Üniversitesi'nde Kenan Doğulu'nun alt grubu olarak sahne aldı. Pop-Core kısa zamanda yer aldığı kaliteli etkinlikler ve enerji dolu performansları ile İstanbul'un sevilen grupları arasında yer almayı başardı. Şimdi ise Pop-Core, Jazz Stop'ta müzik hayatını devam ettiriyor.

Grup farklı şehirlerde (Bursa, Eskisehir vs.) ve önemli mekanlarda da sahne almaya devam etmektedir.

Ayrıca, sahne aldığı bazı etkinlikler:
Boğaziçi Üniversitesi, Işık Üniversitesi(Kenan Doğulu alt grup), Marmara Üniversitesi, Okan Üniversitesi(Demet Akalın alt grup), "Honda-Varadero International Meeting 11" @Assos Eden Gardens.

Yorumlar

Taze haberler