Bluestaff Zaman: 22 Nisan 2011 Cuma - 22:00 Mekan: Ferdane Adres: İstiklal Caddesi İmam Adnan Sokak (Mango'nun karşı sokağı) No:12/A Beyoğlu ">
Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.
Müzik Haberler Blog

Bluestaff @ Ferdane - Taksim - İstanbul

8 Nisan 2011 00:00
Sahnede: Bluestaff
Zaman: 22 Nisan 2011 Cuma - 22:00
Mekan: Ferdane
Adres: İstiklal Caddesi İmam Adnan Sokak (Mango'nun karşı sokağı) No:12/A Beyoğlu
Fiyat:
Bilet:
--
BLUESTAFF, 2009 yılında Cenk Can, Burak Tahtacı ve Mehmet Tezcan'ın tanışmasıyla kuruldu. Gruba klavyede Murat Tahtacı dahil olduktan sonra vokal arayışına giren BLUESTAFF Zerrin Mete ile tanıştı. Stüdyo çalışmalarının ardından sahne performanslarına başlayan ekip 2010 yılında Mehmet Tezcan'ın gruptan ayrılmasıyla Şafak Tahtacı'yı gruba dahil etti. Bu kadrosuyla hem İstanbul içinde hemde dışında bir çok mekanda ve festivallerde sahne aldı. Grubun gelecek ile ilgili hedefi kendi bestelerinden oluşan bir albüm çıkarmak. Bu anlamda stüdyo çalışmalarına hız veren BLUESTAFF bir yandan da sahne performanslarına devam etmektedir.

Eric Clapton, Rolling Stones, Jimi Hendrix, Gary Moore, Stevie Ray Vaughan, Yavuz Çetin, Dire Straits, gibi efsane müzisyen ve grupların klasikleşmiş parçalarını yorumlayan BLUESTAFF, aynı zamanda Türk rock müziğinden unutulmaz örnekleri de repertuarında bulunduruyor.


Bluestaff // Blues - Rock Band

Vokal: Zerrin Mete
Gitar / Back Vokal: Cenk Can
Davul: Şafak Tahtacı
Keyboard: Murat Tahtacı
Bas Gitar: Burak Tahtacı

Yorumlar

Taze haberler