Bulutsuzluk Özlemi Zaman: 21 Ocak 2012 Cumartesi - 21:00 Mekan: İstanbul Live - Beyoğlu - İstanbul Fiyat: Tam: 30 tl Bilet: biletix.com">
Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.
Müzik Haberler Blog

Bulutsuzluk Özlemi Eski Gitaristleriyle Buluşuyor @ İstanbul Live - Beyoğlu - İstanbul

4 Ocak 2012 00:00
Sahnede: Bulutsuzluk Özlemi
Zaman: 21 Ocak 2012 Cumartesi - 21:00
Mekan: İstanbul Live - Beyoğlu - İstanbul
Fiyat: Tam: 30 tl
Bilet: biletix.com

Bulutsuzluk Özlemi eski gitaristleriyle buluşuyor. Akın Eldes, Serdar Öztop ve özel konuklar sizlerle olacak. İlk Kez... \"Orijinal Sound Gecesi - 1\" Konseptimizin ilkinde \"Bulutsuzluk Özlemi Eski Gitarcılarıyla Buluşuyor\"
Tekrarı olmayan bu konseri kaçırmayın...

1990'lardaki müzik çalışmaları ile Türkiye'de birçok ilke imza atan Bulutsuzluk Özlemi kendi türünün ilklerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Bugüne kadar kaydettikleri albümler ve Türkiye'nin her yerinde verdiği sayısız konserlerle müzikseverlerin aklından hiç çıkmayacak bir yer edinen, müziğine Batı kaynaklı rock melodi ve ritmlerine Anadolu'nun yüzlerce yıllık birikimini de katmayı başaran ve bu sayede büyük ilgi gören, şarkı sözlerinde özellikle sosyolojik, psikolojik, ekonomik ve politik konuları işleyen Bulutsuzluk Özlemi, Türkiye'de uzun süre tartışılan \"Türkçe sözlü rock yapılır mı?\" sorusuna yaptıkları müzikle cevap verdi.

Nejat Yavaşoğulları, Sina Koloğlu, Sunay Özgür, Deniz Demiröz ve Gencay Kıymaz 'dan oluşan grup; müzik serüvenlerinin 26. yılında İstanbul Live Performance Club'da sevenleriyle buluşuyor.

Yorumlar

Taze haberler