Almora Metallica çalacak Güven Erkin Erkal DJ kabininde... Zaman: 26 Mart 2005 Cumartesi Mekan: Kemancı - Taksim">
Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.
Müzik Haberler Blog

Metallica :: Some Kind Of Monster Partisi @ Kemancı - Taksim - İstanbul

24 Mart 2005 00:00
Sahnede:
Almora Metallica çalacak
Güven Erkin Erkal DJ kabininde...
Zaman: 26 Mart 2005 Cumartesi
Mekan: Kemancı - Taksim - İstanbul
Fiyat: 10YTL
Bilet: biletix.com

İstanbul film festivali kapsamında, Metallica: Some Kind Of Monster filminin 16 Nisan'daki gösterimine GaRaJ'dan davetiye kazanmak için
buraya tıklayın!

Diğerlerine benzemeyen bir müzik belgeseli olan "Metallica: Bu Ne Biçim Canavar" filmiyle sevenlerini Metallica’yla buluşturmaya hazırlanan İstanbul Film Festivali 26 Mart akşamı diğerlerine benzemeyen bir Metallica Gecesi düzenliyor.

2 - 17 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 24. Uluslararası İstanbul Film Festivali, film gösterimlerinin başlamasından bir hafta önce 26 Mart Cumartesi akşamı Orta Kemancı'da düzenlenecek olan "Metallica Gecesi"yle izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Festival’de gösterilecek olan "Metallica: Bu Ne Biçim Canavar" filmiyle paralel olarak düzenlenecek olan partide Güven Erkin Erkal DJ’lik yapacak ve Grup Almora da Metallica’dan parçalar seslendirecek. Kapıların 21:30’da açılacağı gecenin görselini hazırlayan Aptullica’nın çizimleri de video projeksiyondan parçalara eşlik edecek. Gecenin biletleri 10 YTL. fiyatla Biletix’ten veya parti günü kapıdan temin edilebilir.

Metallica hayranları için bir konser izleme keyfi kadar özel bir seyirlik olacak gecede "Metallica: Bu Ne Biçim Canavar" filmden parçalar da gösterilecek.

"Metallica: Bu Ne Biçim Canavar" filmi Metallica'nın beş yıl aradan sonra kalkıştığı, sonunda 2003’ün hiti olan ünlü "St. Anger" albümünün yapım aşamasını anlatmasının ötesinde, grup üyelerinin "ruhsal cehennem" in benzersiz öyküsü aslında.

“Metallica: Bu Ne Biçim Canavar” filmi İstanbul Film Festivali’nde 2 Nisan Cumartesi ve 6 Nisan Çarşamba saat 16.00da Atlas Sineamsı’nda ve 16 Nisan Salı günü saat 16.00da Kadıköy’de Rexx Sineması’nda gösterilecek.

Yorumlar

Taze haberler