İptal / İade

Garaj.org dan satın almış olduğunuz ürünleri yasal süresi olan 7 gün içinde iade edebilirsiniz. İade işlemini yapmadan önce aşağıdaki kuralların geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz. İade kuralları aşağıdaki gibidir;
Çok ama çok önemli not: Kargo görevlisinden ürünü teslim aldığınıza dair imzanızı atmadan önce;
• Gelen paketi orijinal ambalajlarına zarar vermeden mutlaka açın.
• Kargo görevlisi paketi açmamanız konusunda bir uyarıda bulunabilir, siz onu dinlemeyin ve paketi açın.
• Hasarlı veya eksik ürün olmadığından emin olduktan sonra gönderiyi teslim almayı kabul edin.
• Hasarlı veya eksik ürün olduğunu düşünüyorsanız ürünü/ürünleri teslim almayın. Kargo görevlisine bu durumla ilgili tutanak tutturun ve ürünleri teslim almadan bize geri gönderin.

İadesi kabul edilmeyecek ürünler

Hiyjen riskleri nedeniyle bazı ürünler sadece ambalajı hiç açılmadıysa iade alınmaktadır. Bu ürün grupları kulaklıklar; mikrofonlar, ağızla temas eden tüm nefesli enstrümanlar ve aksamları, iç giyim malzemeleri ve ayakkabılar, yazılım ürünleri ve yazılım içeren ürünler.

İthalatçı firmaların koşulları nedeniyle ambalajı açıldığı anda iade alınamaz hale gelen ürünler; ses kartları, teller, lambalar, kulaklıklar, kayıt aletleri, temizlik ve bakım setleri, bagetler.

Orjinal ambalajı veya faturası olmayan, kullanılmış veya teslim alındıktan sonra hasar görmüş ürünler. Aldıktan sonra arızalanan ürünlerinizle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürününüzün durumu hakkında ön inceleme yapılacak ve garanti koşulları kapsamındaysa değişim ile ilgili işlemler yapılacaktır.

Aynı ürün birden fazla kez iade edilmez.
Değişim ürünleri iade edilmez.

Siparişler, ürünler kargoya verilmeden önce iptal edilebilir. Kargoya teslim edilen siparişlerin iptali mümkün olmamaktadır.

Anket

-TormentoR- sorar:
Reign in blood vs. Kill'em all (thrasherlar oy kullansın)
  • Reign in blood
  • Kill'em all
6 //www.garaj.org