Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Jackson Japon Yapımı Bariton Elektro Gitar

İlan no Kayıt tarihi Güncelleme tarihi Okunma Cevaplanma Mesaj gönder
662224 26 Şubat 2019 13 Mayıs 2019 11:41 301 1
Cevabınız üyeye GaRaJ mesajı olarak gönderilecektir.

Satılık Jackson MG series Elektro gitar

650 USD

Gitar 2006 Model Japon yapımıdır. MG serisidir. Sıfır kadar temiz durumdadır. Gitarın bariton olması ile alakalı çok güzel tonları vardır. Üzerindeki manyatikler EMGHZ markadır. PRO bir gitardır. Sıfırı yurtdışında 1000$ civarına satılmaktadır.

Bariton gitar, sap uzunluğu 27" olan standart bir gitardır. Sapının 27" olması da bildiğiniz normal gitar tellerini (bariton tel almadan) si'ye düşürebilmenizi sağlar. Standart gitar gibide akorlayıp çalabildiğimiz ve standart gitarda yaptığınız mi, la, re, sol, si, mi akordun si'ye çekerek çalabileceğimiz bir gitardır. Yani 5. fretten bareli (normal gitarda la minör diyelim) minör akoru mi minör olur.

Gitarın tonlarından çok memnunum. Tonların uzaması ve tınlaması çok lezzetli diyebilirim. Ayrıca floydrose sistemi gitarın üzerinde yok, tuneomatik sistem de akordu sık sık değiştirmek çok daha kolay
oluyor. Bariton gitar, çok zor bulunan ve genellikle sipariş üzerine gitar mağazalarına getirtilen bir gitardır. Şu anda Türkiye'de bulamayacağınız bir gitardır. Aynı gitardan ilanlarda da bulamayacaksınızdır.

Ayrıca tüm bakımları ve sap ayarı kısa süre önce tekrar yaptırıldı ve üzerine ernie-ball titanium tel takımı taktırıldı. Gitar yükseltmek isteyenlerin bu gitarı da listelerine almalarını ve bu eşsiz gitarı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

* Construction: Bolt-on
* Scale 27"
* Body: Basswood
* Neck: 2 piece Maple
* Fingerboard: Rosewood
* Inlays: Sharkfin
* Hardware Color: Black
* Bridge: JT390 Tunamatic with strings thru body
* Frets: 24 jumbo
* Pickups: EMG-HZ H1-Jackson Guitars Exclusive
* Electronics: Volume, Tone, TurboCharger, 3 way switch
Lütfen alışverişlerinde tam olarak kimlik bilgilerini, iletişim bilgilerini almadan, satıcıya tam olarak güven duymadan para transferi yapma!
Carazar
 
Yaş Şehir Kayıt tarihi Son ziyaret İlan sayısı
39 İzmir 6 Ekim 2005 13 Mayıs 2019 02:06 1