Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Ibanez RGDIX7MPB-SBB 7 Telli Elektro Gitar

İlan no Kayıt tarihi Güncelleme tarihi Okunma Cevaplanma Mesaj gönder
664966 28 Ağustos 2019 3 Mart 2020 12:27 556 3
Cevabınız üyeye GaRaJ mesajı olarak gönderilecektir.

Satılık Ibanez RGD Series Elektro gitar

4.150 TL

Uzun uzadıya yazmak istemiyorum çünkü çok sevdiğim gitarımı keyfi ya da farklı bir gitar almak için değil, mecburiyetten satıyorum. Genelde ülkemizde pek bulunan bir model değildir, olanlarda büyük müzik mağazalarında malum fiyatlardan satılmakta. Gitarın 2. sahibiyim ancak bırakın vuruğu, kırığı, çıkığı en ufak bir kılcal çiziği bile bulunmamakta. Zuhal müzik, mydukkan, vs. vitrininde-deposunda duran gitar kadar temiz yani sıfırdan farklı bir gitar almamış olacaksınız. Üzerinde yepyeni Jim Dunlop Heavy Core 7 010–060 tel bulunmakta. Pazarlık elbette vardır ama istenilen tutarın dışına fazla çıkacak ölücü arkadaşlar lütfen irtibata geçmesin.Tercihen Adana ve çevresi illere elden satılıktır ancak dilerseniz satış-teslimat konusuna ekleyebileceğim opsiyonlar;

- Adana dışı şehirlere kargolama. (Kargo masrafı alıcıya aittir, elimde şu an eski bir elektro gitar kartonu bulunmakta içerisine elimden geldiğince güvenli bir şekilde yerleştirip yollayabilirim ama mesuliyet kabul etmiyorum.Gün içerisinde site üzerinden mesaj ve whatsapp üzerinden mesaj atmanız durumunda kısa sürede dönüş sağlayabilirim.

0530 282 72 75
Lütfen alışverişlerinde tam olarak kimlik bilgilerini, iletişim bilgilerini almadan, satıcıya tam olarak güven duymadan para transferi yapma!
Tatooine
Cem Yağ
Yaş Şehir Kayıt tarihi Son ziyaret İlan sayısı
26 Adana 14 Ekim 2011 19 Nisan 2020 21:56 1