Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bas Gitar ve Teori Dersleri [+ONLINE]

İlan no Kayıt tarihi Güncelleme tarihi Okunma Cevaplanma Mesaj gönder
665433 25 Eylül 2019 25 Kasım 2020 19:54 2867 8
Cevabınız üyeye GaRaJ mesajı olarak gönderilecektir.

Ders veren Bas gitar

Bas gitar

-Yeni haber: 300’e yakın nota/tab ile egzersiz paylaştığım bir instagram hesabı açtım. Egzersizler önemli kitaplardan alıntıdır. Başlangıç/Orta/İleri seviye herkes göz atabilir. /korelmemilibass -

Merhabalar, Taksim Asmalımescit’te stüdyo ortamında Bas Gitar ve Müzik Teorisi dersleri veriyorum.
Garaj üzerinden birçok insanla tanıştım/çalıştım.
Diğer şehirlerdeki arkadaşlar ile Online olarak çalışıyorum. Korona virüsten çok daha öncesinden ve diğer websiteleri üzerinden tanıştığım insanlarla online olarak Ankara, Antalya, Kayseri, Adana, İzmir'den, yurtdışından KKTC, Almanya, Hollanda ve ABD'de ikamet eden öğrencilerimle hala çalışmaktayım. Stüdyo'ya gelen İstanbul'daki öğrencilerim ile de derslerimizi online ortama taşıdık. Böylece İstanbul dahil 5 Ülke ve 10 Şehirden insanla ders yapmış ve yapıyor bulunmaktayım.

Önemli Not: Online dersler en iyi ses ve görüntü kalitesi ile gerçekleşir. Bas gitarı ve beni en iyi duyabileceğiniz şekilde kurulum yapıldı. Ses veya video örneği için yazabilirsiniz. (GÜNCELLEME: Logitech c525'i gerektiği durumlarda bas gitar klavyesinde ikinci kamera olarak kullanıp, görüntü kalitesini ve açısını arttırarak daha da kaliteli dersler yapabiliyoruz.)

Dersler size göre şekillenir fakat, Bas Gitar'ın temelleri, müzik teorisi, repertuar çalışmaları, bas teknikleri(slap, tapping, 3 ve 4 parmak çalım vb.), diziler ve arpejler, popüler riffler, walking bass, stil, groove, doğaçlama, kulak, nota okuma, eşlik, muted groovelar, amfiler, efektler, sahne, bilgisayar üzerinden kayıt vb. konularda detaylı bir şekilde çalışabiliriz.

Müzik teorisini anlamak, duymak, pratiğini yapmanın dışında en önemlisi uygulamanızı da sağlayacağım.


Dersler siz odaklı olacağı için en azından tanışmak için iletişimde olmamızı tavsiye etsem de, derslerimizin dışındaki zamanda da gelişiminize odaklanacağımı bilmeniz önemli. Bas Gitar için teknik, teorik ve pratik bilginin yanı sıra iyi derecede müzik teorisi öğrenecek, nota okuyabilip-yazabilecek, Gitar ve Klavye hakkında fikir sahibi olacak ve bilgisayarda kayıt yapabiliyor olacaksınız. Çalıştığımız süre boyunca bir eğitiminizi akademi ve üniversitedeki notların yanında, bir yandan güncel de tuttuğum döküman ve onlarca GB'lık e-dökümanlarla besleyeceğim. En önemlisi, sadece buluşmalarımızda değil, kendi kendinizi geliştirmenize de katkılarda bulunacağım.


Modern Müzik Akademisinde Bas Gitar sertifika bölümünden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümüne %100 burslu olarak kabul edildi ve mezun oldum 2018 Yılında İtalya/Napoli’de ağırlıklı olarak analog ekipman barındıran bir stüdyoda(Kokoro Recording) kayıt,mix yaparak ve Bas Gitar çalarak çalıştım. Oradayken ülkenin en önemli Mastering Mühendislerinden, aynı zamanda akademi eğitmeni Davide Barbarulo ile de çalışma şansı buldum. Şu anda stüdyo-sahne müzisyenliği ve eğitmenliğin yanı sıra, İstanbul’da bünyesinde bulunduğum Stüdyoda çalışmalarıma devam ediyorum. Napoli ve İstanbul’daki projelerle beraber resmî olarak yayınlanmış 120’nin üzerinde çalışmaya Bas Gitar çalarak, 250’nin üzerinde çalışmaya Kayıt Mühendisliği/Asistanlığı, Mix gibi aşamalarda katkıda bulundum.


Üniversitede ve Akademide aldığım, isteğiniz dahilinde sizle de paylaşacağım bilgileri olan bazı dersler,(İleri Armoni-Tonal,Modal,Post-Tonal-Orkestrasyon, Aranjman, Şarkı Yazımı, Caz Kompozisyon, Caz ve Rock Prodüksiyonu, Mix, Surround Mix, Mastering, Music Business, Jingle Writing, Ses Fiziği)

Üniversitelerin yetenek sınavlarına yönelik özel olarak da hazırlık yapabiliriz.

Ders günü/günleri, saatleri ve varsa lütfen çekinmeden sorularınız için,

05357415785 nolu numaramdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Garaj'dan da bayağı bi' arkadaşla tanıştım, çalışmaya başladım. Sizle de görüşmek üzere.
korelmemili@hotmail.com

Çalışmalarımdan bazıları için,

ig: korelmemilimusic

veya

Spotify Playlist

https://open.spotify.com/playlist/4xqiOMIxYaytrzlunFtxv3


Gelişiminize katkıda bulunmak ve tanık olmak üzere..

korelmemili
Korel Memili
Yaş Şehir Kayıt tarihi Son ziyaret İlan sayısı
26 İstanbul 27 Haziran 2012 25 Kasım 2020 09:45 3

Eğitim Önerileri

Acil Emre Türkmen 'den bass gitar dersleri istanbul

Ders veren: Bas gitar
Dersler Ögrencılerın sevıyesıne göre belırlenır, ögrencının durumune göre şekillenir.. kendi evimde,…
emreturkmen
İlana git

1 saat önce

Bas Gitar ve Teori Dersleri [+ONLINE]

Ders veren: Bas gitar
-Yeni haber: 300’e yakın nota/tab ile egzersiz paylaştığım bir instagram hesabı açtım. Egzersizler ö…
korelmemili
İlana git

3 gün önce

Bayrampaşa Bas Gitar Dersi

Ders veren: Bas gitar
Profesyonel eğitmenler ile grup veya bire bir özel Bas Gitar Dersi. Yerimiz Bayrampaşa demirkapı …
ethenar
İlana git

6 gün önce

Hakan Görkem Bıyık Online Bas Gitar Dersi

Ders veren: Bas gitar
Merhaba, Dersler online olarak perdeli veya perdesiz bas gitar ile işlenmektedir. Ders içeriği foto…
HakanBıyık
İlana git

1 ay önce

İzmir Bas Gitar Dersi Saati 70 TL

Ders veren: Bas gitar
4 Senedir çeşitli film müzikleri, aranjmanlar ve prodüksiyon üzerinde kendimi geliştirmiş bir bestec…
imyourcomposer
İlana git

4 ay önce