Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Müzisyen ve Gruplara Danışmanlık ve Menajerlik

İlan no Kayıt tarihi Güncelleme tarihi Okunma Cevaplanma Mesaj gönder
665863 21 Ekim 2019 11 Mart 2020 09:58 317 4
Cevabınız üyeye GaRaJ mesajı olarak gönderilecektir.
Merhaba arkadaşlar,

Günümüz Türkiye'sinde azalan mekan ve artan müzik grubu sorunsalı sebebiyle gerçekten çok emek harcayan çoğu grup üyeleri çeşitli nedenlerden piyasada adını duyurmakta çok zorlanıyor.

Bu konuyla ilgili (çok ciddi maliyetli) destek veren firmalar var. Aynı zamanda plak şirketleri ya da çeşitli menajerlik şirketleri de ciddi isteklerle müzisyenlerin karşısına çıkıyor ve hepimizi müzik yapmaktan soğutuyorlar.

15 senelik müzik deneyimine sahibim. Ağırlıklı olarak rock müzik tarzında Türkiye genelinde pek çok mekanda farklı tarzlarda gruplar ile sahneler aldım. Bir çok ekipman alım-satımı ve saatlerce provalar yaptım. Albüm kayıtlarında bulundum. Bir çok yarışmada yer aldım. Sosyal medya yöneticiliği, web sitesi oluşturma, reklam çalışmaları, afişleme ve el ilanı çalışmaları, fotoğraf ve video düzenlemeleri, kostüm ve sahne duruşu konularında oldukça tecrübeliyim.

Bu deneyimlerimden fayda sağlayabileceğini düşündüğüm grup ya da müzisyenler ile çalışmayı, geniş bir profilde Türkiye genelinde işler yapmayı planlıyorum.

Görüşme halinde olduğum gruplar ile çalışmalara başladım bile.

Bu anlamda uyumlu kişileri bir araya getirme noktasından, halihazırda sahneleri olan bir grubu daha yukarıya çıkarmak için yapılabilecek çalışmalara kadar her kişi ya da gruba elimden gelen desteği vermek amacındayım.

Dolayısıyla bu mesaja grubunuzun danışmanlık/menajerlik işleriyle ilgili dönüş yapabileceğiniz gibi bireysel olarak da başvuru yapabilirsiniz. Tanışırız ve sonrasında size uygun bir yol oluşturmak için çalışma yapabiliriz.

İndirimli fiyatlara prova, ekipman alımlarında ek indirimler, grubu dış bir göz tarafından inceleyerek olabilirse bazı noktalarda iyileştirmeler yapmak gibi konularda destek olmayı planlıyorum.

Ek olarak menajerliğinizi yapıp, tarzınıza uygun mekanlarda Türkiye genelinde sahneler ayarlamak yönünde çalışabiliriz.

Sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi - içerik oluşturma - uygun video ve fotoğraf çalışmaları - web sitesi hazırlanması - kostüm ve sahne duruşu gibi konularda da sizin görüşleriniz doğrultusunda çalışmalar yapıyor olacağız.

Konuyla ilgili;

Onur Yıldırım - 0542 837 34 97 'den bana ulaşabilirsiniz.

Grubunuz ya da kendinizle ilgili dökümanları;

onur.yildirimmm@gmail.com 'a gönderebilirsiniz.
MATT_hew
 
Yaş Şehir Kayıt tarihi Son ziyaret İlan sayısı
33 İstanbul 22 Nisan 2007 14 Mart 2020 10:38 2