Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Charvel DS-1 ST

İlan no Kayıt tarihi Güncelleme tarihi Okunma Cevaplanma Mesaj gönder
668277 8 Nisan 2020 9 Nisan 2020 07:36 147 2
Cevabınız üyeye GaRaJ mesajı olarak gönderilecektir.

Satılık Charvel DS-1 ST Elektro gitar

3.000 TL

Charvel DS-1 ST Snow White

Sıfır kadar temiz diyebilirim sadece arka kapağın yanında ufak bir vuruğu var (3-4 mm çapında, fotoğraflarda göstermeye çalıştım), Switch düğmesinin arka kapağındaki jelatini hala duruyor. İstanbul içindeyseniz gelip istediğiniz kadar deneyebilirsiniz. Denemeniz için size 3 ayrı amfi sunabilirim.

Güzel bir işçiliği var, gövde ve headstock kenarları tamamen sedef kakma.

Lütfen DS-2 ST modeli ile karıştırmayın. Çok benzer modeller fakat sap gövde birleşimi ve manyetik gibi iki önemli farkları var.

Hafif ve klavyesi çok rahat bir gitar. Çok güçlü tonları var, temiz tonlarda da oldukça başarılı (tabi amfinize de bağlı). Elimde toplamda 5 gitar var ve ikisi gerçekten çok kaliteli aletler (84 Model Gibson Les Paul, Ibanez S540 Custom Made) bunlarla kıyasladığımda dahi tonları ve klavyesi çok iyi diyebilirim.

Diğer ilanlarıma bakabilirsiniz. İlanlarımda göreceğiniz amfilerden biri ile birlikte almak isterseniz güzel indirimler yapabilirim.

Yanında sadece basit bir kılıf vereceğim, dışarı çıkartma ihtiyacım olmadığı için (iş yerimde boş zamanlarımda kullanıyorum) özel bir kılıf case vs. almadım

Makul olduğu sürece pazarlık yapılabilir ancak lütfen saçma sapan rakamlarla benim bu kadar param var diye mesaj atmayın.

Bombeli göğüse sahip maun gövde

Neck thru sap bağlantısı (Ds-2 Modelinde Set Neck),

Maun sap,

24 Jumbo fret

Birleşik yarıçaplı gülağacı klavye (12"-16"),

Abalon inlay,

İki Humbucker _ Seymour Duncan Blackout aktif manyetikler (DS-2 modelinde Charvel Aktif Manyetik var),

3 yollu manyetik anahtarı

2 volume, 2 ton ayar düğmesi

Grover Akor anahtarları

Gövde rengi headstock

Sitelerde gösterilen bilgileri de aşağıdaki gibi

- Series: Desolation

- Neck Shape: Through-Body Fast Neck with Tilt-Back Scarf Joint Head Stock

- Number of Frets: 24- Fret Size: Jumbo- Position Inlays: Abalone "Keystone" Position Inlays- Fretboard Radius: 12 to 16 in. Compound Radius (304.8 mm to 406.4 mm)- Neck Finish: Oiled- Nut Width: 1.650 in. (42 mm)- Scale Length: 25.5 in. (64.8 cm)- Fretboard: Rosewood- Pickup Configuration: H/H- Bridge Pickup: Seymour Duncan AHB-1B Pickup (Bridge)- Neck Pickup: Seymour Duncan AHB-1N Pickup (Neck)- Pickup Switching: 3-Position Toggle- Position 1. Bridge Pickup- Position 2. Bridge and Neck Pickups- Position 3. Neck Pickup- Hardware: Black Nickel- Bridge: Charvel - Jackson Compound Radius Compensated Bridge- String Nut: Plastic
Lütfen alışverişlerinde tam olarak kimlik bilgilerini, iletişim bilgilerini almadan, satıcıya tam olarak güven duymadan para transferi yapma!
Specialized
 
Yaş Şehir Kayıt tarihi Son ziyaret İlan sayısı
42 İstanbul 22 Aralık 2017 21 Mayıs 2020 11:34 2