Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

İstanbul’da bass gitarist aranıyor!

İlan no Kayıt tarihi Güncelleme tarihi Okunma Cevaplanma Mesaj gönder
680516 4 Aralık 2023 4 Mart 2024 12:29 124 1
Cevabınız üyeye GaRaJ mesajı olarak gönderilecektir.
İkiz kardeşimle birlikte kurmuş olduğumuz, bolca sahne tecrübesi olan ve birkaç şarkısını da hali hazırda yayınlamış bir rock grubumuz var. İstanbul, Bursa, Ankara, Kayseri illerinde sahne ve konser tecrübelerimiz oldu. Festival deneyimlerimiz oldu. Bugünlerde ise grup olarak kendi bestelerimize yönelip, kendi müziğimizi daha fazla insana duyurmak istiyoruz.

Müziğe ticari gözle bakmayan, duruma göre hafta sonları yaptığımız provalara katılabilecek, yeri geldiğinde bestelerimizde fikir verip bas gitarlar konusunda yaratıcı fikirler üretebilecek, esnek çalışmaya uygun ve kendini belli bir seviyeye getirmiş bas gitarist arkadaş arıyoruz.

İstanbul ve Ankara illerinde, duruma göre konser düzenleme ihtimalini de göz önünde bulundurursak, sahne müzisyenliğine de ayak uydurabilecek olması bizim için önemlidir. Tarz olarak rock ve metal müzik icra etmesi önemlidir. Dinleme olarak ise bizler de her tarz müziğe yeni bir keşif gözüyle bakıyor, farklı olan sound'ları seviyoruz diyebilirim.

Bu kriterlerdeki arkadaşlar lütfen çekinmeden mesaj atsın. Canlı sahne tecrübesi olmasa da olabilir. Konuşarak ortak bir paydada buluşabiliriz.

İletişim için buradan yazabilirsiniz. Veya;
@brkynbkr (Instagram)
wingsoftime
 
Yaş Şehir Kayıt tarihi Son ziyaret İlan sayısı
25 İstanbul 18 Mart 2021 22 Ekim 2023 19:10 2