Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yorumlar

Yazdığı son 5 yorum
 • Haber R.E.M. @ Arena - Kuruçeşme - İstanbul

  Sadece R.E.M.'e özel olmamakla birlikte, ben bu "sadece losing my religion bilenler gidiyor" hezeyanını hiç anlamıyorum.

  İsteyen herkes o konsere gidebilir, REM'i hiç bilmeyen de gidebilir, bütün parçaların akorlarına kadar bilen de gidebilir. Kime ne? Bu durum niye insanlara batıyor?

  O konsere gitmenin şartı o bileti satın almak veya bir davetiyeye sahip olmak veya kısacası herhangi bir şekilde o kapıdan geçebilmek. Ve bu şartlar arasında "kaç parçayı" "ne kadar" bildiğinin hiçbir önemi yok.

  Eğer bu gerçekten sorgulanması gereken bir durumsa, bu konuda bir kampanya başlatın, sosyal bir olay yaratın da bundan sonra tüm gruplar konsere gelenleri ön elemeden geçirsin bari.
  Üye
  Snob
  Tarih
  9 Ekim 2008
 • Haber Eylem Pelit - Bas Gitar Atölyesi @ GaRaJ Performans Merkezi - Kadıköy - İstanbul

  Tam ben de aynı şeyi yazıyordum. Bütün GaRaJ etkinlikleri ctesi Eylem abimiz çarşamba :(

  Umarım bir daha gelir... Ya da saatini değiştirirler...
  Üye
  Snob
  Tarih
  16 Kasım 2006
 • Üye
  Snob
  Tarih
  11 Şubat 2006
 • Haber Mat & Hayko Cepkin @ Balans - Taksim - İstanbul

  Palmal süper bir şeymiş ben bu konserden bunu anladım, Winston falan hikaye. Kendisine buradan hayranlıklarımı ve minnetimi sunuyorum, sıkıntının ağırlığını ve gecenin potansiyel hasarını minimuma indirdiği için. Tekrar görüşmek umuduyla sevgili Camilla Palmal!
  Üye
  Snob
  Tarih
  10 Aralık 2005
 • Haber Dave Weckl @ Yeni Melek Gösteri Merkezi - Beyoğlu - İstanbul

  Konsere konsantre olamadım. Bunun en önemli sebebi arkamda, önümde, her tarafta bütün konser boyunca durmaksızın konuşan insanlardı. Lan, konsere gelmişsin, efendi gibi dinlesene ne konuşup duruyosun. Hatta benim gibi rahatsız olan bir miktar insan bunlara şşşt huuooop filan dedi de bi nebze sustu saygısız güruh. Bunları toplayıp konserlere zorla mı götürüyolar nedir anlamıyorum.. Bir de sürekli dolaşanlar var onlardan bahsetmek bile istemiyorum. Neyse fusion zaten zar zor dinliyoruz bi de bunlarla uğraştık. En çok da arkamda, maçlardan filan bahseden, birbirlerine hıyar diye hitap eden ve birinin adının Emre Tukur olduğunu öğrendiğim şişman keller beni rahatsız etti. Bunlara ne kadar dönüp kaş göz yaptıysam da bunlar insanlıktan çıkmış konuşmacılardı ve kesinlikle susmadılar. Sonunda başka yere gittim. Lütfen bu tip insanları kapıdan sokmasınlar bir dahaki konserlerde.
  Üye
  Snob
  Tarih
  19 Mart 2005