Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kontakt 2 kullanımı

• funkadelik • 5 Şubat 2011 00:23 • #593499
    Merhaba kontakt 2 kullanmayı bilen varsa lütfen yardımcı olsun native instruments'ın sample library'sini yükledim kontakt'a bir türlü tanıtamadım deli olcam.Lütfen yardım edin.
  • Mino • 7 Şubat 2011 15:02 • #593503
    Gelen kütüphaneleri onun istediği klasöre kopyalamak gerekiyordu diye biliyorum. Yoksa göremeyebiliyor. Windows versiyonunda daha fazla bilgim yok.

Bir de 4. sürümü çıkalı baya zaman oldu, yeni kütüphanelerse görmeme ihtimali olabilir.
  • funkadelik • 11 Şubat 2011 17:41 • #593516
    ama kontakt'ın simgesine sağ tıklayıp hedef bul diyorum herangi bir klasör yok sadece simge var.Ayrıca bir klasör açıp onun içine atsam olurmu ki?
  • funkadelik • 11 Şubat 2011 17:44 • #593517
    ayrıca profil resmindeki alesis a6 'yı herhangi bir yerden bulabilirmiyim*
  • Mino • 12 Şubat 2011 07:52 • #593530
    Onu kontakt kullanan arkadaşıma sormam lazım, benzer problemler yaşamış sonra çözmüştü.

Türkiye'de benim forumlardan bildiğim bir kaç Andromeda var, kullanıcıları satmıyordur büyük ihtimalle. Ama ikinci el olarak Ebay'den getirebilirsin (artık üretilmiyor) ya da onlara satmaları için sorabilirisin. Biraz ağır (21 kg) ve artık parçaları üretilmeyen bir alet, o yüzden alırken sıkı incelemekte fayda var. Sahne için pek önermezdim.