Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

MSP :: Best Of...

Bu konu şu haber ile ilgilidir: MSP :: Best Of...
  • Nes • 26 Ağustos 2002 00:00 • #593845
    Sanki bir adet "Life Becoming A Landslide" eksikmiş gibi geldi.. Çok güzel bir best of ismi yalnız, FOREVER DELAYED, super.. :)
  • wogon • 26 Ağustos 2002 00:00 • #593846
    Gene bir İngiliz, ve eski dostumuz Nes başrolde. Hehe... Kardeşim nedir bu İngiliz manyaklığı. Sürerim glüteni bu ingilizlerin sırtına ona göre...
  • Gridlock • 26 Ağustos 2002 00:00 • #593847
    Ya bu albümün hemen hemen aynısı, Kadıköy'de 2 milyon TL'ye tezgah altından satılmıyor muydu?
    Biraz geç kalınmış gibi geldi!
    Ama bu "vaizler" işini biliyor be yaw!
  • Nes • 26 Ağustos 2002 00:00 • #593848
    The Everlasting radio edit dinlemedim ben hiç galiba bu arada..
  • wogon • 26 Ağustos 2002 00:00 • #593849
    hehe güzel İstanbul'umda vardır tabi de, bu adamlar tezgahın altında o kayıtları yakaladımmıydı Londra'da, o tezgahın üstüne çıkartmaya mecal bırakmıyorlardır adamı herhalde. Zavallı İngiliz gençliği de bizim imkanlarımıza sahip olabilsin, Aynı CD'de tüm güzel parçaları dinleyebilsin diye, "vaiz" abilerimiz bi kıyak geçmiş.
    Geç kalmışlar! A y r ı ı ... Vericem tüm bu adamların ilaçlarını. Ama o kadar glüten çok pahalıya gelir...
  • GaRaJ Bekçisi • 29 Ağustos 2002 00:00 • #593850
    Robotik bir arkadaş aşağıdaki mesajla beni uyardı. Manic Street Preachers İngiliz değilmiş diye. Konuyla ilgili bir bilgim yok. Araştırmaya da şu an için vaktim yok. Bişey bilenler kaynak göstererek yardımcı olurlarsa sevinirim. Eğer harbiden adamlar ingiliz değil de galliyse, yuh olsun bu Sony Music denen dalgametreye. Yani adam kendi sanatçısının milliyetini bilmez mi yaw...

Şöyle bişeye ulaştım aslında, grup gallerde kurulmuş. Ama bu MSP nereli bi grup oluyo? Açık değil. Net değil. Silik bi durum...

Herkese selamlar...

Robotik mail:

"Sn Bekçi,

Pek tuttuğum bir grup olmasa da Manic Street Preachers hakkındaki yazınıza bir düzeltme yapayım: Bu beyler İngiliz değil, Gallidir. Eğer konser resimlerine bakarsanız zaten hemen arkalarında amplilerin üzerine gerili yeşil-beyaz zemin üzerine kırmızı canavar Galler bayrağını hemen hemen her konserlerinde görürsünüz.

Sevgiler,

Bir Meraklı"
  • ocean_spray • 8 Kasım 2002 00:00 • #593851
    manicler aslen galler den çıkma bir gruptur ama herzaman ingiliz grubu olarak lanse edildikleri doğrudur bu albümün aynısını 98 de bakırköyde almıştım bu albümle onları tanımayan müziksverler bugüne kadar ne kadar geciktiklerini anlayacaktır böyle gitar çalınmaz ya..