Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Suede Dağılıyor

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Suede Dağılıyor
  • Bayan Ariza • 12 Kasım 2003 00:00 • #594098
    gelecegi görmek diye buna derim ben. dagilacagini 2 hafta önceden tahmin etmistim:)
  • Ratt • 13 Kasım 2003 00:00 • #594099
    Mukemmel bi grup, eger dogruysa yazık olur. iyiki konserine gitmisim. bir daha gormeyi cok isterdim.
  • Nem • 13 Kasım 2003 00:00 • #594100
    Ben bu işe çok üzülecek birisini tanıyorum, hatta nerdeyse hepimiz tanıyoruz onu ;)
  • GaRaJ Bekçisi • 13 Kasım 2003 00:00 • #594101
    malum kişi beklenen yorumunu ne zaman yapacak acaba?
  • damda • 13 Kasım 2003 00:00 • #594102
    dağıldığını hemen kabullenmemek gerek. bu haberin altinda singles albumunun ticari kaygıları da olabilir tabi. bunu soyledigim için biri beni vuracak :P
  • tacimsuede • 23 Kasım 2003 00:00 • #594103
    suede dağıldı mı ? bu haber bende hep yeni duydum etkisi yapıyo nedense !
    90'ların en iyi grubu , tüm zamanların en iyisi . david bowie the smiths geleneğinin velihatı brett anderson harika persona , tek sexi , tek cool , herşeyde heryerde o var , androjenite , sexapel , sci fi lullabies dog man star melankoli coming up parti havası , head music süper , suede debut , albüm dergi kapakları , suede saplantıları , love and poison , en tatlı en hoş güzel kişi brett anderson kendimle özleştirebildiğim tek varlık . ne şanslı di mi
    dağıldıysa dağıldı suede vardı var var olacak . biçoklarımızın hayatı değişti sayelerinde .
    suede kelimesi bile biçok şeyi anlatmak için yeterli en azından benim hayatım için geçerli bi grup
    suede suede suede
    suede b-side'ları inanılmaz .
    suede suede ..........
    suede sizde ne anlama geliyo bilmem çok da si.imde değil . herkesin bi şans meleği var di mi
  • GaRaJ Bekçisi • 25 Kasım 2003 00:00 • #594104
    Sonunda beklenen yorum geldi :)

tacimsuede seni seviyoruz... Metin ol...