Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Evanescence grubunda yaprak dökümü

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Evanescence grubunda yaprak dökümü
  • Yargıç • 25 Mayıs 2007 00:00 • #629082
    amy güzelim sen tatlı canını sıkma sen gel yeter ya :D boşver üzülme
  • ozzy osbourne • 25 Mayıs 2007 00:00 • #629083
    ilk başlarda belki severim diye baktığım ancak sonralarda iyice ortam grubu olmasına rağmen 'mm gitar riffleri hoş bir grup'diye baktığım bir konumdaydı evanescence.ancak gitarist ben moody'nin ayrılmasından sonra yapılan ikinci albümün ilk albüm gibi bir tat vermemesi herkese anlatmıştır ki sadece vokalle bir halt olmuyormuş.bu gidişle açıkçası amy lee 'evanescence sadece benim projem benim grubum geri kalanlar umrumda degil' yaklaşımı ile davranırsa bundan sonra müzik adına güzel bir vokal hariç pek birşey olacağını ummuyorum tabi kadroya oldukça kaliteli özgün müzisyenler katmazsa.kötü olmuş ne diyeyim benim için ben moody'li bir evanescence vardı ondan sonrası çok da birşey ifade etmiyor.fanatizm yapmanın 'amy lee amy lee' diye haykırmanın çok da anlamı yok.umarım bundan sonrası iyi olur hepsi için ve evanescence hayranlarını ve daha doğrusu müzik severleri tatmin eden işler çıkar.
  • 2mi3 • 25 Mayıs 2007 00:00 • #629084
    Amy Lee şişman ama resimde iyi çıkmış...Ayrılan elemanlar da gılırımda değil...:)
  • germanen_blut • 25 Mayıs 2007 00:00 • #629086
    son günlerde duyduğum en güzel haberlderden biri

amii sağollan

paranın yüzü tatlıdır
  • ozzy osbourne • 25 Mayıs 2007 00:00 • #629087
    ve ayrıca eklemek isterim ki tüm bu kadro değişiklikleri bir 'yaprak dökümü'nden öte ağacın köküne balta vurulması gibi görünüyor ki ilk balta ben moody'nin gruptan ayrılması ile vurulmuştur zaten.ayrıca belirtilmesi gereken bir ilginç nokta da haberde yer alan fotografın ilk kadroya ait(ben moody zamanlarından kalma) oluşudur.
  • lintu666 • 25 Mayıs 2007 00:00 • #629088
    bence amy lee nin yaptığı bu davranış aşağlamaktan başka bir şey değil.zaten sevmezdim bu kızı şiimdi nefret eder oldum.kendini beğenmiş biri olduğunu her zaman göstermesi şart mı?Türkiyeye falan da gelme.Senin gibi biri böyle güzel bir ilkeyide kirletir.o ayrılan kişiler emin ol senden 100 kat daha iyiydiler.türkiyeye THE RASMUS ve HIM GELSİNNN!!!
  • SlipKnoT_Shawn • 25 Mayıs 2007 00:00 • #629089
    amaaann!grup artık işi özentiliğe vurdu.
  • genetik • 25 Mayıs 2007 00:00 • #629090
    bence amy lee gruptan ayrılsın diğer elemanlar fazlasıyla sağlam başka ne sesler var ne sanıyo kendini bu yahu şebnem in % 30 u olamaz bu amy
  • meTaRoTH • 25 Mayıs 2007 00:00 • #629091
    afedrsiniz ama don değiştirir gibi eleman değiştiriyorlar ya :D Amy nin yaptığı haksızlık ama . . .
  • rubber soul • 26 Mayıs 2007 00:00 • #629092
    Bu arkadakiler koruma mı yoksa müzisyen mi?