Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Antalya Gençlik Şenliği Başlıyor!..

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Antalya Gençlik Şenliği Başlıyor!..
  • slevin • 28 Nisan 2010 00:00 • #639232
    Anathema da Türk grubu gibi oldu he :) Ben bile 2 kere konserine gittim. Ama süperler, onlar da farkına vardılar burdaki potansiyelin..
  • jiwago- • 28 Nisan 2010 00:00 • #639233
    yüksek sadakat üstüne para vererek çalıyo heralde festivallerde. bu kadar kötü bir grubu festivaline getirmek için para veren bir organizatör müzikten zerre anlamıyor demektir.
  • clamp • 29 Nisan 2010 00:00 • #639234
    Jiwago katılıyorum birde gece denen gruba baksan yerlerde direk yazık fabrıkasyon grupları cıkarmaya devam edıyor bu müzik camiasındakı gerzekler :)))
  • jiwago- • 29 Nisan 2010 00:00 • #639235
    Gece'ye değinmiyorum bile. Bu kadar kopyacı, arakçı ve yetenek düşmanı gruplara albüm yapan insanlarda suç. Ve onlara eş,dost,tanıdık vasıtasıyla rant uğruna sahne veren organizatörlerde.
  • kirk-_-james • 29 Nisan 2010 00:00 • #639236
    antalyada olsaydım bi anathema konserine girer sonra çıkardım..bi tane doğru düzgün grup yok başka..levent yüksel bile varsa o konserde bi sorun vardır zaten..anathema ve levent yüksel aynı sahnede şaka mı?? :D gidip biraz doomlanmak gerek ama olmuyo işte..
  • nightwalker17 • 29 Nisan 2010 00:00 • #639237
    sevgili kirk_james.. bu bir rock festivali değil bu bir gençlik festivali yani Levent Yüksel' de çalabilir Hadise'de.. ayrıca senin o küçümsediğin Levent Yüksel, dinlediğin bir kısım grupları ikiye katlar. Rock dinleyebilirsin ama Levent Yüksel' e de saygı duy.
  • Jimjim • 30 Nisan 2010 00:00 • #639238
    moğollorı ve anathemayı işin içine katmassak ki kiil denilen grubuda bilmiyorum müzik kalite anlamında levent yüksel aralarındaki en iyisi gerçekten. Yalnız anlamadıgım bir şey var; bütün konserler ücretsiz mi?
  • _gaia_ • 30 Nisan 2010 00:00 • #639239
    antalya da hergün festival konser etkinlik oluyor da, antalyalı gençler konserlere dünya gruplarına doymuş da bu festivali beğenmiyorlar. burnundan kıl aldırmayan müziği yaladım yuttum bitirdim tavrını bırakmak için geç değil.
  • brutalymusic • 1 Mayıs 2010 00:00 • #639240
    Festival tüm günleri boyunca ücretsizdir...
  • ikinokta • 1 Mayıs 2010 00:00 • #639241
    Etkinlik gayet güzel bir yerde ve zamanda. Kimin geldiği de önemli bir husustur elbette ama Antalyada yaşayan biri olarak sadece amatör grup dinlemekten ziyade böyle müzisyenleri de sahne de görmek gayet güzel. -insanlar dinlemedikleri müzik gruplarına bok atmaktan fazlasıyla zevk alıyorlar; büyümek, gelişmek gerek.- Etkinlik bu gün başladı, e hadi hayırlısı madem öyle :)