Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Aydın Esen Group @ Ramazanda Caz - İstanbul

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Aydın Esen Group @ Ramazanda Caz - İstanbul
  • slevin • 10 Ağustos 2010 00:00 • #639619
    gerçekten dahi...
  • Babbazulla • 19 Ağustos 2010 00:00 • #639620
    Zartta caz zurtta caz derken ramazanda caz afişlerini görünce koptum artık hakikaten...

"Ramazanda Caz"

Bu ne ya?..
  • clamp • 23 Ağustos 2010 00:00 • #639621
    Dünya'nın sayılı müzisyenlerindendir AYDIN ESEN ve malesef bir çok insan onu tanımaz bile Ramazanda Caz Projesi bence çok güzel bir proje "Babbazulla" arkadaşımızada yorum yapmıycam genç biri sanırım zamana ihtiyacı var gibi geldi bana Caz ağır gelebilir ya da bir anlam ifade etmeyebilir şu anda..Saygılar
  • slevin • 24 Ağustos 2010 00:00 • #639622
    "clamp" arkadaşımıza katılıyorum. Aydın Esen'i canlı dinleme şansına eriştiğimiz için sevinmeliyiz. Bir kez dinledim yine dinleyeceğim, çok güzel bir organizasyon "Ramazanda Caz"...
  • Babbazulla • 7 Ekim 2010 00:00 • #639623
    : )

Biraz geç oldu ama yazmadan edemeyeceğim.

Yorum yapmayacağım deyip "genç biri sanırım zamana ihtiyacı var gibi geldi bana Caz ağır gelebilir ya da bir anlam ifade etmeyebilir şu anda" diye yorumda bulunmanız komik.

Ben de bir cazseverim. Dikkat ederseniz Aydın Esen'e herhangi birşey söylemişliğim de yok. Söylediğim şey bunun pazarlanma haline. "Ramazanda Caz" tabiri tek kelimeyle "abuk". Ha, bu bana göre öyle. Size göre olmayabilir.

Ama söylenen şeyi anlamayıp üzerine saçma yorumlarda bulunmanız, buna ilaveten "yorum yapmıycam" demeniz ne kadar tutarlı? Kusura bakmayın ama ben size "saygı" duymuyorum.