Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Doğaç Titiz Mapex Söyleşisi

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Doğaç Titiz Mapex Söyleşisi
  • alicanbkts • 26 Ocak 2011 17:40 • #639907
    (Bu bir reklamdır)
  • guild • 26 Ocak 2011 23:57 • #639908
    Gülüyorum sadece altında 10.000 dolarlık dw davul mevcut (satmadıysa) sponsora can kurban naapsın
  • spymay_a • 27 Ocak 2011 10:55 • #639910
    ya bide 7.000 $ + KDV vay arkadaş ...
  • ufukdede • 27 Ocak 2011 18:14 • #639912
    Dikkat edilirse diğer japon markaları ile karşılaştırıldığında önde demiş.Kapı açık yani.Gayet siyasi cevap vermiş.Yalan da söylememiş oluyor böylece.Genel olarak müzikle sadece profesyoneller uğraşmıyor.Geliri kısıtlı başka işte kazandığı parayı çılgınlar gibi harcayamayacak olan insanlara da davul lazım.(Müzikten geçinen için iş yatırımı gibi oluyor).Fiyat kalite dengesine bakmak lazım.Hangi paraya ne kadar parasını hakediyor ise sorun yok bütün espri bu.Zaten site formatı içinde amatör ağırlıkta müzisyenler olduğu için reklam adresi bulmuş bence.
  • wogon • 22 Şubat 2011 17:47 • #639940
    Doğaç Titiz'i Athena'yla çaldığı dönemde bir konserde dinlemiştim. Çok oluyor. Sanırım o dönemde Yamaha çalıyordu. Çok da net hatırlamıyorum, yalan olmasın. Çok doğru tuşesi olan bir davulcu olduğu kanaatindeyim.

O tuşeyle neye vursa tüm Japon markalarından açık ara iyi ses alır gibi geliyor bana... :)

PS: Japon bayrağı ayrıca çok güzel bir grafik tasarım değil midir sizce de?