Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Şebnem Ferah @ Bostancı Gösteri Merkezi - Bostancı - İstanbul

• beklicem321 • 27 Şubat 2011 15:24 • #639972
    Şebnem avrupa yakasında konser vermeyi hiç mi hiç düşünmüyor sanırım. İstanbul uzaktı, BGM daha da uzak!
  • linde_ • 27 Şubat 2011 15:42 • #639973
    Evet gerçekten de çoğu konseri Bostancı'da oluyor. Bana çok yakın ama gidince çoluk çocuğun arasında kaynıyorsun. Bir kere yaptım o hatayı bir daha da yapmam :)
  • beklicem321 • 27 Şubat 2011 16:01 • #639974
    BGM de alkol satışı yok sanırım. Alkol olsa yaş sınırı 6 olamazdı zaten. Dediğin gibi, 10 yaşındaki bi çocuğun yamında bağıra bağıra şarkılara eşlik etmesini sindiremezdim =)
  • wogon • 27 Şubat 2011 17:34 • #639977
    İstanbul gibi bir şehirde, Bostancı Gösteri Merkezi denen ucube yerin, Şebnem Ferah gibi birini ağırlaması muhtemel mekanların arasında bile sayılamaması gerekir aslında. Hem de milyar dolar bütçeli bir "Yılın Kültür Sanat Başkenti" martavalının ertesi senesinde.

N güvenliği, ne ses düzeni, ne izleyici kapasitesi, ne mimarisi, ne otopark olanakları, ne ulaşımı, ne ikram ve satınalma düzeni, ne kulisi, hiç - hiç - hiç bir yerinden tutulamaz oranın.

O saçma sapan yerde bir tiyatro oyunu, bir de Dream Theater konseri izledim. Medeniyet dediğin şey bu mezbeleliği nasıl içine sindiriyor onu bilmiyorum.
  • teenwolf • 5 Mart 2011 23:20 • #640013
    bugüne kadar hiç bir şebnem konserine gitmişliğim yok bir deneyelim bakalım ne çıkacak :)