Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Can Bonomo (Eurovision) Düşünceler...

• news • 25 Ocak 2012 13:26 • #640692
    Bu isim beni şaşırttı çünkü daha profesyonel ve tecrübeli olan ve onların gitmesi gereken bir çok grubumuz var. Ben senfonik metal ve metal müzikle uğraşan biriyim. Can Bonomo'nun tarzı itibariyle seçildiğine inanıyorum. Tarz olarak aslında o kadar karamsarlığa kapılınacak bir durumu olduğunu sanmıyorum. Farklı ve özgün bir tarz. Eğer iyi bir şarkı ile çıkarsa kazanabilir diye düşünüyorum. Diğer adayları bilmiyorum ama Hande Yener gibi birinin temsil etmesindense Can Bonomo'nun temsil etmesi iyidir. Zaten Hande Yener'e gelene kadar da o pop dünyasında bizi temsil edebilecek daha önemli isimler var. Sertap Erener'in temsil ettiği gibi... Son olarak Eurovision yarışmasını çok önemsemiyorum.
  • RockNRolla989 • 9 Şubat 2012 22:31 • #640707
    bu konu tartışmaya bile değmez eurovision'u zaten bizim ülkemizdeki kadar kimse umursamıyor. bizdeki de neyin sevdası anlamış değilim.
  • nightwing • 9 Şubat 2012 23:45 • #640708
    eurovision u takip etmeyi 3-4 sene önce bıraktım beyler. zaten bi müzik yarışması değil tamamen siysai bi yarışma. millet komşularına müttefiklerine oy veriyor türkiye gibi yapalnız garibanlarda her sene büyük umutlarla girip bi güzel avuçlarını yalıyor. her sene aynı tas aynı hamam. bu yüzden eurovision denen yarışmayı uzunca bir süredir ciddiye almıyorum. en son mor ve ötesinin katıldığı sene izlemiştim heralde ondan sonra kim katıldı kim birinci oldu bilmiyorum. hatta azerbaycanın birinci olduğunu bile yeni öğrendim.

can bonomoya gelince kendisini tanımıyorum zerre alakam yok.
  • rors7 • 2 Mart 2012 23:16 • #640742
    Evrensel bir müzik yapan adam. Sadece metal dinlemeyip, dünyada hangi sound'a kayılıyor takip edilebilirse sonuç ortaya rahatlıkla konulabilir. Bonomo şuana kadar katılan bir çok sanatçıdan bence çok daha iyi. Bence dönemine göre katılmış en iyi sanatçı. Bonomo girmeseydi kıraç kesin gidecekti buna böyle bakmak lazım. Ayrıca bundan önce katılanlar "Şeyh, müezzim, peygamber, dine büyük katkısı olmuş" sanatçılar değildi. Ne alakası var musevi olmasıyla onu da hiç anlamış değilim. O kadar kaliteli topluluğun arasında iyi iş yapacaktır bonomo. Ayrıca eurovisiona katılmış bir ülke olarak, sanatçısını bu kadar itin g....ne sokan bir millet daha yoktur heralde.
  • rors7 • 2 Mart 2012 23:17 • #640743
    * gözüne
  • pacoo • 4 Mart 2012 22:17 • #640745
    son derece yerinde bir karar. eurovision tam bir hikaye. fazla anlam yüklememek gerekir. bu seçim bonomo'ya zarar vermesin yeter ki...
  • bass_arock • 7 Mart 2012 12:34 • #640747
    eurovision şarkısı açıklanmadan adamın ilk şarkılarını dinlediğimde kesin 80 li yıllardaki gibi gene büyük bir hezimet bizi bekliyor diyordum ama inanılmaz doğru bir şarkı çıkmış..bağlamayla giriyor aynı sertabın stratejisi, hem bize ait melodi hem günümüz soundu ,dünya dili ingilizce olması doğru karar,şarkı gayette eğlenceli ve en önemlisi görsellik var 20 kişi en sonundada haydeeeee diyor :D kesinlikle ilk 3 teyiz...
  • Skuufire • 28 Mart 2012 17:32 • #640763
    Klibi beğenmedim, şarkı güzel ama.
  • BGallagher • 29 Mart 2012 20:40 • #640766
    ben ilk başlarda şarkıya ifrit olmuştum ama dinledikçe sevimli gelmeye başladı
  • Lunatica • 5 Nisan 2012 14:35 • #640777
    Hiç tarzım değil ama eurovisionda başarılı olacağına inanıyorum, ama nedeni Can Bonomo'nun başarılı olması değil, burada açılması uygun olmayan başka nedenler nedeniyle iyi bi derece alacağını düşünüyorum.