Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Elektro bateri almak

• mertb • 16 Haziran 2014 21:30 • #641189
    Arkadaşlar merhaba öncelikle söylemek istiyorum yaklaşık 8 yıldır bateri çalıyorum hayatım boyunca hep bateriye sahip olmak istedim ama hiç sahip olamadım neyse yaklaşık iki yıldır elektro bateri almak istiyorum ama bi türlü olmadı bir hafta önce bir arkadaşım bana elektro baterisini bi kaç haftalığına verdi. Ya lanet olsun boyle iğrenç tiksinç bir şey yok ve sadece belirteyim kullandığım bateri 3.000 fiyatında yamaha dtx olur. Abi ne kendinden geçiyorsun ne bir zevk alıyorsun bateriden soğuttu bildiğin. Belki almak isteyen vardır diye söylüyorum bakın 8 yıldır çalıyorum ve cidden almamanızı öneriyorum. Sadece egzersiz yapmak istiyorsanız kendinize ped alın daha iyi çünkü sesler elektronik bildiğin. Ben bir iyi yanını göremedim şu zımbırtının iyi ki de zamanın da para biriktirip almamışım eğer almak isteyen varsa bu dediklerimi cidden düşünsün çünkü bateri hayatınızı bitirir bu lanet şey
  • aolion • 23 Haziran 2014 14:38 • #641205
    roland marka elektronik davulları denemeni tavsiye ederim.

• İlkerSevindik • 17 Temmuz 2014 20:10 • #641227
    Roland marka bir davul sahibi olarak şunu rahatca söyleyebilirim ki: yıl 2014, teknoloji çıldırmış durumda, bu sene aldığın seneye kesin demode amaa iş elektro davula gelince, mükemmeliyetçi olmadan biraz akustik davulu tınlatan bir davul yok.. arkadaşım da Roland'ın son modeli TD30-KV var (15.000 TL) onu denedim yine o tomlardaki metaliğimsi tınılar, daha seri vuruşlarda iyice coşan metalik ses.. Ve mal sahibi olan arkadaşım da 15000 vermesine rağmen bu hayal kırıklığını benimle tereddütsüz paylaşıyor. Ya nası yani! Roland yaa! diyen arkadaşların kulak dolgunluğundan şüphe ederim. 20 aşkın yıldır müzikle uğraşıyorum ve caz ağırlıklı ama her tür müzik dinlerim. Yani elektro davul için teknoloji sınıfta kalmayi birak daha kreşte bence...
  • punkdrummer87 • 6 Ağustos 2014 23:37 • #641240
    elektro baterinin kendi sesleri gerçekten cok dijital oluyor ama ezdrummer addictive drummer gibi yazılımlarla baya güzel şeyler çıkıyor.
  • fuzulee • 12 Ağustos 2014 12:14 • #641245
    Kayıt yapmak, sessiz çalmak, komşuları rahatsız etmemek, eve polis getirtmemek için elektronik davullar ideal.

yalıtım falan varsa niye elektronik davul alasınız ki, hem üstelik daha da pahalı akustiklerden.
  • MetaLZap • 12 Ağustos 2014 14:42 • #641246
    elektro davulların ses modülleri vasat.
    ezdrummer addictive drummer bfd gibi vsti yazılımlarla daha gerçekçi sesler yakalayabilirsiniz.

uzun araştırmalar sonucu şuana kadar gördüğüm en iyi elektro davul 2Box 'tur.

http://www.do-re.com.tr/U15924,603,2box-drumit-5-mk-ii-dijital-davul-seti-dijital-davullar-2box.htm

bakınız alttaki video 2Box un sağlamlığıyla ilgili:

bu video da genel bilgilendirme amaçlı hazırlanmış:

sevgiler.