Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bateri Kursu İzmir

 • SozKonusuSanat • 3 Mart 2016 12:48 • #641653
  Sanat merkezleri özgün tasarımı, eğlenceli yanı ve uzman eğitmen kadrosuyla ister yıllardır çalmak istediğiniz enstrümana başlayın, isterseniz çaldığınız enstrümanı geliştirmek isteyin ve yahut güzel şarkı söylemek, resim çizmek gibi yetilere sahip olmak isteyin size profesyonel eğitim kadrosuyla kaliteli ve sıkılmayacağınız bir eğitim sunacaktır.

  + Haftanın 7 günü eğitim
  + 09.00 ? 23.00 saatleri arasında dersler
  + Etüd imkanı
  + Sosyal ortam ve çok daha fazlasıyla sanatsal atölyeler

  Müzik Kursu
  Resim Kursu
  Fotoğraf Kursu
  Tiyatro Kursu
  Diksiyon Kursu
  Yazarlık Kursu

  Açıldığı günden beri kaliteli eğitimin ve eğlenceli ortamın peşinden koşan sanat merkezi eğitmen kadrosunun pedagojik yetiye sahip olmasına son derece önem vermektedir. İyi eğitimin yolu iyi öğretmekten geçmektedir.
  Ders gün ve saatlerini size uygun olan saatlerinizi hocanın saatleriyle uygun duruma getirip ayarlıyoruz. Hafta için veya hafta sonu sabah 9.00 akşam 22.00 arasında istediğiniz saate kayıt yaptırabiliyorsunuz.
  Ayrıca derse başlamadan önce hem hocamızı tanımak, hem sanat merkezimizi daha önceden görmek hem de verilen eğitimi görmek amaçlı ücretsiz deneme derslerimiz vardır. Bu sayede kursa başlamadan önce aklınızda ki tüm soru işaretlerini silebilir, gönül rahatlığıyla gitar kursu, piyano kursu, resim kursu, fotoğrafçılık gibi birçok kurslarımıza katılabilirsiniz.
  Derslerimizden birine kaydolduktan sonra dilediğiniz kadar etüt yapma imkanını sunuyoruz. Dilediğiniz zaman gelip enstrümanlarımızdan yararlanıp etütler yapabilirsiniz.

  Aşağıdaki web sitelerini ziyaret ederek kendinize en uygun bulduğunuz sanat merkezinden eğitim alabilirsiniz.

  http://rapsodisanat.com/
  http://sozkonususanat.com/
  http://www.erturgutsanatmerkezi.com/
  http://365sanat.com/
  http://luvisanat.com/
  http://taskagitsanat.com/
  http://artnmoreizmir.com/
  http://diayvaysanat.com/
  http://art-mafia.org/
  https://koftesanataydin.wordpress.com/
  https://denizlisanatdenizli.wordpress.com/
  https://manisasanatmanisa.wordpress.com/

  Eğitimlere katılmadan önce ücretsiz deneme derslerine katılıp keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tek kaybınız ?can sıkıntınız? olacaktır. Can sıkıntısını kaybetmek kimseye mutsuzluk vermez, sanat merkezleri size eğlenceyi garanti ediyor (:
 • Tuana Yedim • 18 Şubat 2020 15:58 • #642158
  https://sozkonususanat.com/kurslar/muzik-kursu/ alanında uzman eğitmen kadrosuna sahip https://sozkonususanat.com/ yeni yeri ile tüm sanat seveleri ağırlamaya hazır.

  Tarihi bir rum evi içerisine mükemmel bir konsept kuran sanat merkezi yeni yeriyle İzmir Göztepe'de. Uygun vaktiniz olursa en kısa sürede ziyaret etmeninizi öneririm ^^