Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bayan Eleman Aramak

• felix • 29 Temmuz 2002 02:26 • #431004
    bayanlar ne diyo

bak gardaş yukarda ne diyo? "Bayanlar ne diyo?" sen bayansın mı? hem neden her bahsettigin bayan elemaninin fiziksel ozelligini vurguluyon ilk olaraktan...sirinmis, senle cikmis filan...buyutme kendini bu kadar...belki de iyi birisindir, evet evet iyi bi kalbin olabilir fakat nedense kanim isinmadi...

Ha bi de Aerosmith'de herkes cok cirkin, sence sirinlikten mi goturuyolar olayi...

catsinpractice kardes dogruyu soyler, vokali onu saygiyla selamlar:))
  • felix • 29 Temmuz 2002 22:54 • #431007
    Valla senin grubunu arastiririz buyuk zevkle ama oncelikle sunu belirtmekte yarar vardir. İyi bir muzisyenden once zeki ve de ahlakli biri olmak gerekir. Which means, yaziyi biraz daha dikkatli oku ve anla...cunku sonunda aslinda seninle ayni fikirde oldugunu anlarsin, sen bayan vokal konusunda ciddi niyet iceren ve de laubali olmayan bir tutum sergileyebilirsin fakat bu tutumu sergilemeyenler var ve yazi onlar icin yazilmis. Ayrica hic de tanimak istemiyoruz senin grubunu...Zaten yeterince taninsaydin, taniyo olurduk...
    Mutlu ol,yuzun gulsun,dinleyenlerin bol olsun, bi de sevgiler...
  • Cubi • 30 Temmuz 2002 22:50 • #431014
    Erkek (!) ne diyor..

Walla çok büyük bi tepki verdin.. Kutlarım.. Feministlik her kadının içinde yatan bi duygudur ama kendini en azından kişiliğime hakaret etmeden tutmuşsun.. Hade bakalım bu benim kadınlar matinesinde ki son msj ımdı... Size ii konuşmalar...
  • Femme_Esin • 15 Haziran 2004 07:55 • #433093
    bende bir bayanim, 14 yasimdan beli elektro caliyorum.
    4/5 tane gruplarda caldim ama boyle ilanlara rastlamadim daha.
    bence oda hollandada yasadiimdan kaynaklaniyor.
    burda milletin akli oyle asiri kari kiz dertine deyil.
    esas muzisiyen deyil bu ilanlari yazanlar, resmen kendine manita ariyorlar, pis herifler.
    ne anlarlar muzikten.
  • BassCat • 15 Haziran 2004 14:20 • #433105
    kültüre ve insanlığa doymuş insanların olduğu yerlerde bunlarla karşılaşmaman çok doğal :) bu başlık altında girilen entryleri okuduysan zaten bu tiplerin nasıl da karşıymış gibi görünüp, elimden şu kadar kız eleman geçti, şöyleyim böyleyim diyerek saklamaya çalıştıkları gerçek yüzlerinin nasıl ortaya çıktığını da görmüşsündür maalesef...
    rock'ı bırak, saygının olmadığı bir yerde bu işi yapmak gerçekten zor ya...
    Neyse, çok yakındım... Güzel şeyler de var hayatta :)
  • SueMe • 15 Haziran 2004 22:37 • #433143
    Memleketim insani, tikmis kafasini bir delige, hala bayan eleman erkek eleman tartismasi yapiyor! Muzikte bile kadinlarin, disilikleriyle on plana cikmasini, bilincsiz bir sekilde de olsa savunuyorsunuz. Bayan eleman tartismasi yapmak, Britney Spears larin daha cok gundeme gelmesini saglamaz mi?
    Ben ne diyorum ya? Kime diyorum?..
  • JackSparrow • 18 Haziran 2004 19:31 • #433276
    Olm Cubi...

O Lara'nın neresi efsane bana onu bi söylesene sen...
    Ne yaptı, satanist oldu, intihar etti..
    Eğer böyle efsane olnuyosa bende olayım haa...
    Efsaneymiş, kıçımın efsanesi....
    Lara hiçbişi yapmadı bu hayatta ne sabır etmeyi bildi, nede kendi gibi düşünmeyenleri kabullendi, kendi kafasına göre takıldı sonrada kendini boğazdan attı...
    Öyle bi arkadaşım olduğundan hala utanıyorum, halbuki onu döndürmek için en çok uğraşanlardan biriydim...
    Lanet olsun hata yaptı işte kabullenin bunu..
    Ama artık tanrıda affetmiştir onu, seninle nasıl olduda tanışmadık biz hayret yaa yoksa tanıdışıyomuyuz...
  • munderworld • 18 Haziran 2004 21:11 • #433286
    valla bende kızım ama dbateristim ama bir grupta kızların hiç yapmadığı death vokallik yapıyorum bence kadın erkek işi ayrımı yok
  • Magnetizma • 18 Haziran 2004 23:17 • #433294
    birgün türkiyeye temelli dönüş yaparsan anlarsın:)
  • JackSparrow • 19 Haziran 2004 00:14 • #433300
    Fuckface yazını okudum okudum güldüm...
    bi ara bizim gruptada bayan bir vokal vardı..
    biz tabi işin içine kız girdi diye cıvıtıklığımızdan vazgeçmeyecek kadar karakterli :-)) şahıslar olduğumuz için kızda bize benzedi çıktı...
    Birgün bana bagetlerle arkamdan cinsel tacizde bulundu...
    Döndüğümde bizimkilerden biridir diye tokat atacaktım kafasına ama bi baktım o şoke oldum...
    Sonrada pişkin pişkin bagetler böyle kullanılır dedi..
    Eh nabarsın bea sonra attık gruptan...Sebep ise black metal çalacak olmamızdı eğer hardcore devam etseydin kalıcaktı...