Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

en büyük guns n' roses başka büyük yok

• wylde child • 9 Eylül 2003 09:57 • #431214
    dünyanın son 1000 yıldaki en iyi rock grubu
    bence gnr'dır
  • wylde child • 9 Eylül 2003 09:58 • #431215
    aslında bu konu değil en iyi grup kısmına yazmaya çalışmıştım :)
    ama atışmak isteyen olursa beklerim
  • tapir • 9 Eylül 2003 17:07 • #431216
    tabi canım... kaç yaşındasın?
  • ronin • 1 Ekim 2003 20:20 • #431234
    tabiiiiiiiiii.katılıyorum ama 1000 yıl öncesi beni aşıyo.ilk dinlediğimdede ben metallica diyodum hatta aksini iddia edenlere müzikten anlamaz diodum.ama ...nasıl olsa öğrencen sende bunları...başarılar
  • ocean_spray • 3 Ekim 2003 15:18 • #431237
    en iyi grup diye bişey yoktur varsa bile herkesin sevdiği bi kendi en iyisi vardır ama son 10 yıldır en çok hürmet edilen grup radiohead ama benim en iyim uun süredir manic street preachers
  • wylde child • 3 Ekim 2003 17:14 • #431238
    arkadaşlar ben konu yapmak amacında diildim zaten başka bi konuya cevap atacam derken yanlışlıkla konu açmışım. Ama yinede sizle tartışmak beniö için bir zevktir.

ben 24 yaşındayım. ilk olarak 1993 yılında g n' roses use your illusion I kasetini alarak
    rock dinlemeye başladım ve hala guns'ı aynı derecede severek dinliyorum.

en iyi grup olayı tabiki göreceli bi kavram ama
    burda bir çok faktör var ve bence guns bunu değerlendirince en iyi grup olduğu ortaya çıkıyor.hem müzisyenlerin kalitesi, şarkılar,
    grubun popülerliği , sansasyon yaratması (appetite for destructionla hair metal dalgasına son şeklini getirip nirvana gibi gruplara belkide ön ayak oldular ama bundan tam emin değilim) Ayrıca guns metal punk vs. bir çok kesime hitap etmişş ender gruplardan biridir .
    bu arada ben megadeth ,skid row'da severim yani benim için guns neyse onlarda o.

hala aksini iddia eden varsa sonuna kadar kapışabiliriz hehe
  • tapir • 8 Ekim 2003 13:38 • #431243
    madem ikiniz de benden küçüksünüz dinleyin bakalım:

gnr ile benim tanışmam 1990 yılında appetite ile oldu sonra da tüm albümlerini aldım. bence en iyi albümleri ilk albümleriydi o başka. sonuçta kendilerinin sözleri de der ki: gnr led zeppelin, lynnrd skynnrd, deep purple hayranı bir gruptur. çaldıklarına bakarsanız doğru, müzik hemen hemen aynı. ha daha iyi yapmışlar, tamam kabul ama daha ileri gitmemişler. azıcık da punk katmışlar olmuş! sonuçta iyidir hoştur ama poptur, şişmiş, patlamış ve neredeyse (şu aralar çin'de konserdeler) yokolmuştur. iz bıraktığı şarkı sayısı da 10u geçmemiştir. rock tarihine adını yazdırmıştır ama rock tarihini baştan yazmamıştır. o yüzden de en iyi grup değildir, bence basit?
  • wylde child • 9 Ekim 2003 16:38 • #431244
    tapir abi sana katılıyorum tabi en iyi rock grubu diyemeyiz ama en iyilerinden biri diyebiliriz ama poptur olayında hemfikir değilim seninle .

maria carey gerçekten güzel bi hatun bu arada
  • KurtCobain • 9 Kasım 2003 20:43 • #431252
    Gnr yateneksiz birkac insandan olusan bi grup o kadar
  • johnmyung • 18 Ocak 2004 01:44 • #431318
    kasdav

kasdavda sweet child o'mine ı coverladık çalacaz gel izle martta