Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

kanal kaydı programı

• Ratt • 0 0000 00:00 • #431270
    bilgisayarda gitarla temiz bir sekilde kanal kaydı yapabilecegim profesyonel bir program arıyorum. su anda tape deck kullanıyorum ama xp versiyonunun crack ini bulamadım ayrıca ses kayıt kalitesi cok iyi degil... bildiginiz bir program varsa lutfen bana yazın
  • Nickoteen • 3 Aralık 2003 13:41 • #431271
    Cool Edit 2.0
  • Jr. Tolkki • 9 Aralık 2003 22:22 • #431275
    Cubase SX'i öneririm, çok profesyonel ama editleme için kesinlikle başka bi programa ihtiyaç duyuyosun. Ama sadece audio kayıt yapıcam, midiye fazla girmiycem dersen Cakewalk Pro Audio 9 derim. Oldukça kolay, rahat ve prof. bi program.
    Cool Edit 2.0'yi de çok kullanmadım ama oda bende güzel bi program intibası uyandırdı..
  • burakerdogan • 8 Ocak 2004 05:12 • #431302
    sen şimdi cubase sx felan beceremezsin git bul n-track stüdyo hatta soundforge içinde plug in olarak da kullanılır kaydet ,,, adam kanal kayıt diyo böle kanal kanal, fersah fersah zındıkcılar çıkıp cool edit diyo- bak üstünde cool edit , edit programı-- önce herşeye ingilizce veya anladığın başka bi dilde başlayalım--
  • Ratt • 8 Ocak 2004 17:50 • #431304
    vay canına
    valla acid pro yu indirdim 40 mb ama hiç bişey anlamadım