Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

AC\DC nin bu piyasada çok fazla tutmamasının nedenleri nelerdir?

• daron malakian • 16 Mayıs 2004 02:34 • #432263
    AC\DC tam anlamıyla bir rock grubudur ve gayet te iyidir peki sizce bu piyasada diğerlerini bakarak daha iyi olduğunu söyleyebileceğimiz bir grup nasıl olur tutunamaz?
  • pepperrina • 16 Mayıs 2004 14:42 • #432277
    iyi grup olduğu için.... başka açıklaması yok ama o kadar da tutmamış bi grup değil bence.. yani herifler bi konser verdiler biletler 3 dk de bitti.. fanları müziklerini alttan alttan dinliyolar, herifler reklamdan uzak duruyolar videoları yok.. tamamiyle onların çabası arkada kalmak..
  • baranthalas • 16 Mayıs 2004 15:37 • #432281
    AC/DC tutmuyo mu :O valla ben kime sorsam AC/DC nin hayat hikayesine kadar herşeyi bilir..Dayımlar falan AC/DC dinleyerek büyümüştür ve onlar sayesinde bende bir AC/DC mayağıyım..School of Rock filmi sayesinde yeni nesil AC/DC yle tanıştı (orda çalan şarkıların %90 ı AC/DC ye ait hatta yarışmada çaldıkları şarkı highway to hell in deişik versyonu) AC/DC kesinlikle rock dünyasının en iyi gruplarındandır..Yurt dışında acaip saygı görürler..Avustralya tarihinde en çok kazan müzik grubudurlar hala (geçen yıl en çok kylie minoge,nikol kidmın ve AC/DC kazanmış)
  • pepperrina • 16 Mayıs 2004 19:50 • #432291
    öyle tabii de arkadaş anladığım kadarıyla popülerlikten bahsediyodu.. eminim popülerlikten kaçan bi gruptur kendileri.. çok ünlü oldukları doğru.. dengeli grup diyelim.. neyi nabsıl yapıcaklarını biliyolar ve böylece sevenlerinden başka kimse onların adını duymuyo. sevenleri çok olduğu için de iyi kazanıyolar.. ve önemli bi grup. dedim ya iyi grup olduğu için bilinmiyolar..
  • baranthalas • 16 Mayıs 2004 20:21 • #432292
    running wild gibi
  • Loogie • 16 Mayıs 2004 23:29 • #432305
    Ya nası tutmadı yaa.. deli msn! Piyasa olarak Türkiye yi alıosan olablir ama dünyada en çok satan albümlerden biri Back in Black yani!
    VE ayrıca AC/DC adında bir sokak var Amerikada...

Bence gayet iyi tanınıyorlar!

For Those About The Rock! We Salute You!
  • poo_fighter • 17 Mayıs 2004 10:55 • #432313
    oha cush, AC\DC'ye tutunamadi diyen zihniyeti ben kinarim ayiptir adamlar torun sahibi olcak yasa gelip hala muzik yapiyolar sen adamlara tutunamiyo diyosun ayiptir...
  • Silvermage • 17 Mayıs 2004 11:14 • #432317
    Tüm arkadaşlara katılıyorum şahsen.
    Bir thunderstruck, bir whole lotta rosie veya highway to hell o da olmadı hells bells ve dahi for those about to rock (we salute you) bunlar nasıl unutulabilir? hala coverları yapılıyor hala 70-80 dinleyicileri tarafından seviliyor.
    Yeni nesil bilmeyebilir AC\DC yi ama AC\DC çok iyidir.