Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

KoRn CheD(Pe)

• chazy_chazzz • 25 Haziran 2004 10:47 • #433628
    KoRn CheD(zattrik)

ya bir iki kere daha beni desteklersen ağlamaya başlayacağım valla..gözlerim yaşardı ben alışık değilim bu kadarına.:o) şu forum sayfalarında bugüne kadar hep hakaret hep hakaret soad yüzünden birleşip öldüreceklerdi beni nerdeyse.. sağol zattrik yaa.....
  • chazy_chazzz • 25 Haziran 2004 20:08 • #433681
    gene bennn.....

benim dilanda senin isim ne bu arada.. yaww birde sen ne biçim üyesin kardeş yaa ismine baktım ama üyeler arasında yoktu..bu arada şu an korndan adidası dinliyorum ve yazdıklarımın ne kadar doğru olduğunu bi kez daha anlamış bulunuyorum.. dinlemeyen dinlesin süper parça süper grup....
  • SoDoM • 30 Haziran 2004 17:26 • #433968
    mükemmeldirler...ilk albümlerinden beri hep dinliyorum...o zamanlar çocuktum...onlar da öyleydi biraz...ama sonra ilerleyen albümleriyle daha da profesyonelleştiler, büyüdüler yani benle..ya da ben onlarla demek daha doğru olacak sanırım.
    öncü bir grupturlar kendileri ve çok zenginleşmelerine karşın hala çok iyi müzik yapmaktadırlar.bi ara samimi olmaları için önce kasalarındaki paraları yaksınlar diyodu insanlar.
    ama bence yine de mükemmeller.hele son albümleri tam ihtiyaç olunan bi albüm olmuşne yapacağını ve ne dinleyeceğini bilmediğin anlarda dinleyip öfkeyi ve siniri hissetmek çok güzel....devam
  • yito546 • 9 Temmuz 2004 20:23 • #434400
    .......