Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Soundtrack'ler konusu....

• ScarFace • 7 Haziran 2004 11:50 • #432836
    sana birkez daha katıldım kanka.teOman a rock yapıyor diyorlar ama alaka yok.İki akor çalıyor etraftan şarkı yapıyor.Radyo (dejenere yazdırmadı buraya deli etti beni bende radyo yazdım) Head özentisi bi adam işte.Bu arada okul filimi tam bir rezaletti.Demek istediğimi iyi anlamışsın:)
  • divinemusic • 7 Haziran 2004 12:56 • #432840
    Yaptığı müzik rock değil, çoğu kişi teomen i rock cı sınıfına koyuyor ama rock müziğini dejenere etmiş kendi kafasına uyarlamış birisi... Eee bi de bunun üzerine hırsızlığı eklenince o adam bana hiç de sevimli gelmiyor!
  • JackSparrow • 8 Haziran 2004 22:44 • #432888
    melodi canavarı teoman....

adamın rock felan yaptığı yok ama çok iyi söz melodileri yazıyo yani yeni şarkısı felan karizma gibi duruyo ama ock felan değil...
    Sadece bu ülkede değil isim vermiyorum ama şu sıralar mtv de sıklıkla klibi dönen bi kaç ABD grubuda bunun gibi Rock felan yaptığı yok bunların bunların yaptığı pop...
  • divinemusic • 9 Haziran 2004 08:01 • #432894
    melodi canavarı teoman....

O duyduğun melodi ve sözlerin çoğu çalıntı. Hatırlatmak isterim dostum... İnan bana ben istesem daha güzel çalarım :) Şaka bir yana ama gerçekten adam hırsız ya, ciddi ciddi hırsız. Eee tabi dinleyen çoğunluk genç olunca uyuya uyuya dinliyorlar. Ondan sonra diyorlar, yok abi teoman ın üstüne yok diye. Gerçekten de hırsızlık üstüne yok adamın...
  • JackSparrow • 9 Haziran 2004 22:27 • #432927
    Haluk Levent'e ne demeli...

Buda rock yapıyorum diye geçiniyo ama öyle fasolu işler yapıyoki akıl sır ermiyo...
    Bu adamın kaçış diye bir şarkısı vardı..
    Gitar melodisi hatta perdeler bile Sepultura'nın Ratamahatta'sı ile aynı hiç bir fark yok...
    Eğer Kaçış'ı dinlemişseniz ve Ratamahatta'yı dinlemeişseniz, dinlediğinizde şoke olucaksınız....
  • divinemusic • 10 Haziran 2004 08:02 • #432935

Haluk Levent i sevmem. Millete sözde rock diye iki bas bir tiz kafa sallatıyor. Şu an rock piyasasının boşlukta olduğunu görüyorum. NR1 bile Haftada sadece 1 saat ya da 2 saat felan rock programı yapıyor. Bu iş böyle yürümez...
  • öğlen cadısı • 14 Haziran 2004 18:54 • #433065

Haluk Leventin bi tek 'Kaçış'ını severdim o da çalıntıymış demek:)