Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

BomBalar PAtlamaya Devam Ediyor!!!

• ScarFace • 3 Haziran 2004 12:26 • #432705
    2 Temmuzda adını vermeyeceğim bir Rock festivalinde Müslüm Gürses sahneye çıkıyor.Şimdi etrafımdaki arkadaşlarımla konuşuyorum ya toplu gidip eylem yapacaz içierde.Ya da tanıdığım,tanımadığım herkese söyleyecem ve kimsenin gitmemesini sağlayacam.En önemlisi kınıyorum bu organizasyonu
  • flecheiro • 3 Haziran 2004 12:56 • #432707
    bence kimse gitmesin... para vermek bile yazık yani........rock fest. mi arabesk fest. mi?...
  • uranos • 3 Haziran 2004 17:48 • #432716
    ya inanmıyorum !!!
    bu adam kimdir neler üretti de bunu rock festivaline çıkarıyorlar.
    bu adamı çıkaranlara allah akıl fikir versin ne diyebilirimki.
    allah aşkına kimse gitmesin şu festivalee
  • love_rock • 3 Haziran 2004 20:54 • #432721
    rock kültürünü yozlaştırma çabalarıdır diyebilirim buna...
  • poo_fighter • 4 Haziran 2004 13:30 • #432733
    Bence bu olay Muslum Gurses in kalitesini ortaya koyar, aslinda akli basinda hicbi muzisyen boole bi olaya girismez yani akli basinda bi arabeskci cikip Nirvana soylemez ama eger becerebilir ve insanlara sevdirebilirse o zaman adamin sohreti tavana vurur tabi ki bu ihtimal Muslum gurses icin cok az yani adam buyuk ihtimal orda sicislarda olcak ama sorun su ki Muslum babanin sohretine bisiy olmayacak bu da gunumuz turkiyesinin aci gerceklerinden birisi...

Not: Tabi becerebilirse ben bu laflari yerim bi gusel o da ayri bi konu... :P
  • flecheiro • 4 Haziran 2004 13:44 • #432734
    sölediklerine katılıyorum becere bilirse lafların yarısını ben yerim :)) puhahaha kardeş payı:)

işin geyiği bi tarafa ohaaaaaaaa! abi oha!!!! nasıl ya rock fest de müslüm baba fırtınası zuhahaha jiletçilerde gider artık feste....

nası söler o adam nirvana nın parçasını..hayret yani...ŞAKA GİBİ!!!! gitmesin kimse bence....
  • fortissimo • 4 Haziran 2004 14:03 • #432736
    Hahaha düşünsenize Müslüm sahnede smells like teen spirit söylüyo.Sonra da kendini jiletçilerin üstüne atıp intihar ediyo:)
  • flecheiro • 5 Haziran 2004 20:26 • #432778
    ve bu trajediden sora bütün jiletçiler biz kurtcüüyüz die orta da dolanmaya başlıyo:)))))) hehehehe
  • JackSparrow • 6 Haziran 2004 22:40 • #432823
    İçler acısı bir olay...

Kurt mezarında ters dönecek hoja...
    Bu adamı sevmem ama buda yapılmasaydı iyi olurdu yani...
  • ScarFace • 7 Haziran 2004 11:52 • #432837
    İçler acısı bir olay...

supra ne anlatıyosun sen??