Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Megadethhhhhhhhh

• IntoXicateD • 4 Haziran 2004 18:00 • #432743
    Millet bakın bilmeyenler için sölüom.
    September through Sanctuary Records. Yazmışlar haberiniz ola :P
    Albümdeki şarkıların listesini de vereyim:
    01. Blackmail The Universe
    02. Shadow Of Death
    03. My Kingdom
    04. Of Mice And Men
    05. Truth Be Told
    06. The Scorpion
    07. Kick The Chair
    08. Something That I’m Not
    09. Tears In A Vial
    10. Die Dead Enough
    11. Back In The Day

BEKLİYORUZ!
  • baranthalas • 4 Haziran 2004 20:17 • #432746
    allah sana uzun ömür versin dave
  • IntoXicateD • 4 Haziran 2004 22:08 • #432747
    Ne düşünüonuz bu arada gelecek albüm için? Nasıl olur ki? Bu arada grubun şuandaki halini bilen bir arkadaş var mı? Bu arada internette Kick The Chair'in mixlenmiş fakat mastered edilmemiş bir versiyonu var. Haberiniz olsun...
  • JackSparrow • 4 Haziran 2004 22:17 • #432750
    ellerine sağlık IntoXicateD....

çok iyi bi haber bu Megadeth be başka bişeye benzemez...
    Çabuk çıksın yaaa...
  • IntoXicateD • 4 Haziran 2004 23:19 • #432758

Haklısın JackSparrow. Burada müzikten anlayanların olduğunu bilmek güzel. Bu arada birkaç albüm re-released olarak piyasaya çıkıyor. Haberiniz olsun. Dave artık parasız kaldı napsın o da haklı :) Ama dinleyin derim. Özellikle Peace Sells ...But Who's Buying. Şarkılar aynı niye para vereyim diyebilirsiniz ama gerçekten o ilk berbat kayıttan çok daha iyi. Tabi daha çıkmadı ama internette dolaşıyor. Temiz bir Peace Sells dinlemek isteyen alsın.
    Bu arada re-released olarak çıkacak albümler;

Peace Sells ...But Who's Buying
    So Far, So Good, So What
    Rust In Peace
    Countdown To Extinction
    Youthanasia
    Cryptic Writings
    Risk

Ve Dave MD45'in The Craving albümünüde re-mastered ve re-mixed olarak hazırlıyormuş. Benden duymuş olun. Dave'e yardım edin :) Banka hesabı falan açalım ya :P Hadi Droogie'ler kalın sağlıcakla. (Droogie'nin ne olduğunu biliyorsunuzdur sanırım yani yanlış anlamayın o yüzden :) )
  • IntoXicateD • 4 Haziran 2004 23:21 • #432759
    Ayrıca re-released albümlerde birkaç ekstra şarkı olacakmış. Ama bunun hakkında bir bilgim yok. Olunca da sizden saklamam...
  • love_rock • 5 Haziran 2004 10:59 • #432766
    dave in içinde olduğu herşey her zamanki gibi mükemmel olacaktır tabii ki...
  • IntoXicateD • 5 Haziran 2004 12:14 • #432767
    Bu arada "Set The World A Fire" ve "Holly Wars... The Punishment Due" nin re-released halini dinledim. Kulaklarımıza layık olmuş tavsiye ederim. Sanırım Megadeth'in resmi sitesinde var birkaç tanesi.
  • IntoXicateD • 5 Haziran 2004 12:28 • #432768
    Bu arada ne kadar doğru bilmiyorum ama Çanakkale geçilmez olayının filmi yapılıyormuş. Onda Megadeth - Trust soundtrack olacakmış. Filmde Mel Gibson, bilmem kim, o, şu, ve bu oynuyormuş. Belki birileri dedikoduyu büyütmüştür belki de doğrudur. Bilmiyorum. Beni suçlamayın. Ben duyduklarımı söylüyorum.
  • maximus • 5 Haziran 2004 20:31 • #432779

grubun halini sormuşsun
    davulda - vinnie colaiuta
    basta - jimmy sloas
    solo gitarda - chris poland

yeni albüm bunlarla kaydedilmiş sabırsızlıkla bekliyorum gerçi elemanları hiçbirini tanımıyorum ama dave yeter be :)