Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

demir ve ogün ikiside pentagramla çalıştı şu anki durumları sizce iyimi kötümü

• animal instict • 7 Haziran 2004 15:33 • #432847
    ben rock ve metalin solo yapılmasına karşıyım kardeşim bu grup işi tek başına olmaz yazık değilmi o arkanda çalanlara onlar senden daha çok emek veriyo bence. ikiside pentagramdaki hallerine göre kötüler demir neysede ogün tamamen tarz değiştirmiş yorumlarınızı bekliyorum
  • ScarFace • 7 Haziran 2004 15:40 • #432848
    ogünü tanıyamadım ne yapmış kendine öyle.pop tarzı bi şarkı.Beğenmedim ben.Demir Demirkan ise.Severim.Eğer olurda bu forumu okursa Bodrum "Körfez" barda içtiğimiz biraları hatırlasın.
  • divinemusic • 7 Haziran 2004 16:01 • #432849
    Ogün ü dinledim, açıkcası yadırgadım çok çok kötü bir parça ile çıkış yapmış, tarzı hiç iyi değil Ogün için üzüldüm ve sonymusic i kınadım açıkcası! Bi de Ogün ün bir yerde söylediklerini okudum şöyle diyordu; 'Arabesk ve Rock arasında hiç bir fark yok, bu yüzden Ferdi Tayfur'un bilmem ne şarkısını söylemek için istedim ve sağolsun verdi' gibi bir cümle kullanmıştı! Rock ile Arabesk arasında bir fark göremeyen ve/veya az bir fark gören, gerek söz olsun gerek se sound olsun bu şekilde düşünen bir müzisyene bir sert müzik sevene ben nasıl müzik alanında güvenebilirim ki?!
    Demir Demirkan bence çizgisini çok önceden çizdi ve yaptığı müziği ile de belli bir hayran kitlesi oluşturdu. Demir işini çok iyi yapıyor kimsenin Demir e bence laf atmaya hakkı olmadığını düşünüyorum.
  • Magnetizma • 7 Haziran 2004 17:35 • #432852
    Doğru söylüyorsun da olay bence metalin solo veya grup olarak yapılması değil.Olay ayrılanların bozulmamaları.Para kazanıp geleceğini kurtarmak herkesin hakkı tabiiki(mesela Bruce Dickinson'un da solo albümleri var)ama bunu pentagram gibi bi grubu bırakıp da abuk subuk tarzlara bürünerek yapmanın zararı çok.
  • animal instict • 10 Haziran 2004 14:40 • #432942
    zaten demire ben de laf atmıyorunm fakat pentagram kadar iyi olamaz bence
  • divinemusic • 10 Haziran 2004 15:04 • #432943
    Senin için demedim dostum,